transferuj

Zestawy mebli z witrynami

Nowoczesne meble charakteryzuje przede wszystkim prostota formy i modułowość. To eleganckie propozycje, które doskonale sprawdzają w nowoczesnych wnętrzach, jak również nadadzą charakteru bardziej tradycyjnym salonom. Nieodłącznym elementem mebli w najważniejszym pokoju w mieszkaniu są witryny, w których można wyeksponować najładniejsze przedmioty. Niepowtarzalnego charakteru dodaje oświetlenie LED. To nie tylko mebel, to ciekawa aranżacja pokoju. 

Białym minimalistycznym zestawem jest Meblościanka LAUREN white. Fronty lakierowanie na wysoki połysk to najmodniejszy wybór. Prostotę mebli podkreśla regularne ryflowanie. Podświetlone na niebiesko witryny w czarnym obramowaniu są elementem przyciągającym wzrok.

Meblościanka Lauren white


Podobne rozwiązania znajdziemy w zestawie TIMBER 2 WHITE. Eleganckie białe meble doskonale komponują się z podświetlonymi niebieskim światłem LED witrynami. To propozycja dla mniejszego salonu.

Pewnym kompromisem jest połączenie korpusu w kolorze drewna z frontami lakierowanymi na wysoki połysk. Taką propozycją jest zestaw mebli SAALA MONUMENT & WHITE. Ciekawym pomysłem designerskim jest asymetryczne rozmieszczenie szyb we frontach, co powoduje, że witryny stanowią najbardziej przykuwający uwagę element.


Meblościanka SWITCH white to bardzo nowoczesny zestaw dla miłośników najciekawszych rozwiązań. Będzie stanowił doskonałą bazę dla sprzętu multimedialnego, a podświetlane witryny będą przyciągać uwagę kolorem, jaki tylko zechcesz. Oprócz światła LED w wielu barwach charakteru dodają piaskowane szyby.

Odważną propozycją jest meblościanka LIPPI BLACK & WHITE. Biały matowy korpus stanowi doskonałą bazę dla kontrastujących lakierowanych na czarno szyb. To nowoczesne wykorzystanie designerskich rozwiązań w twoim salonie. Oświetlone na niebiesko witryny to doskonałe miejsce, by pochwalić się tym, co dla Ciebie najważniejsze.


Nowoczesne meble dają nam dużo możliwości, by zbudować ciekawą aranżację pokoju. Witryny w zestawach to element nadający charakteru, czasem nawet dominujący. Podświetlane światłem LED doskonale wpasują się w nowoczesne wnętrze, dlatego zapraszamy do przeglądu innych propozycji meblościanek z podświetleniem LED. Z pewnością znajdą się wśród nich propozycje, które świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku mebli do salonu, ale i pokoju młodszych członków rodziny.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.