transferuj

W bieli i czerni - Meblościanka RAKE

Kontrastowe połączenie czerni i bieli to jedno z najchętniej i najczęściej wykorzystywanych zabiegów aranżacyjnych. Pojawia się nie tylko w meblarstwie i urządzaniu wnętrz różnego przeznaczenia, ale również w garderobie. Biel i czerń wprowadzają elegancki oraz gustowny charakter, a także są doskonałym punktem wyjścia do różnych stylizacji wnętrz - jak Meblościanka RAKE. Choć to połączenie niemal nieśmiertelne, to można się zastanawiać, czy może jeszcze zaskakiwać. Odpowiedź jest prosta. Może i to nie tylko kolorem, ale również wzorem, wykończeniem czy też zestawieniem różnych materiałów.

 

Meblościanka RAKE black & white

Meblościanka na wysoki połysk

Pierwsze skojarzenia, jakie możemy mieć z biało-czarnymi meblami, mogą nawiązywać do kultowej szachownicy. Meblościanka RAKE z tą koncepcją nieco się kłóci. Tu nic nie jest proste oraz oczywiste i choć kolorystyka niby klasyczna, to forma zaskakuje w każdej przestrzeni. Projektantom udało się stworzyć niezwykle designerski zestaw, w którym rolę główną pełnią ukośne linie, całkowicie rozbijające oczywiste kształty mebli. RAKE to połączenie białych płyt o wysokim połysku ze szklanymi czarnymi detalami. Połączenie smaczne i zaskakujące, a także nadające całości dużej lekkości i oryginalności.

Elegancki design w salonie

Niewątpliwe meblościanka RAKE będzie się rewelacyjnie prezentować się w minimalistycznych i w eleganckich wnętrzach. To propozycja, która wprowadza niezwykle modny i bezkompromisowy charakter. Z drugiej strony, bardzo staranne wykończenie, zaokrąglone krawędzie, wysokiej jakości bezpieczne szklane elementy i niewielkie kontrastujące uchwyty sprawiają, że całość jest niezwykle estetyczna. Ciężko jest Meblościance RAKE odmówić walorów praktycznych. Szafki, komody czy stolik kawowy to funkcjonalna przestrzeń przechowywania, która nie zamyka się w monolitycznych kształtach.

Elementy Meblościanki RAKE

Asymetryczne wykończenie meblościanki RAKE sprawia, że przykuwa ona uwagę. Poza tym doskonale prezentuje się jako całość, ale może być również rozbita i zagospodarować przestrzeń salonu w różnych jego miejscach. Takie umeblowanie obecnie jest bardzo modne i sprawdza się nie tylko w dużych przestrzeniach, ale również w małych mieszkaniach. Meblościanka RAKE to szereg różnych elementów, które można ze sobą w ciekawy sposób zestawiać. Poza długą szafką RTV, która stanowi rodzaj centrum multimedialnego, w zestawie znajduje się pojemna komoda, stojące i wiszące szafki, a także designerski stolik kawowy. Tak naprawdę to właśnie on staje się najważniejszym elementem w salonie, bo to wokół niego toczy się życie. Dość masywna konstrukcja wykończona jest szklanym blatem, a półka pod spodem umożliwia przechowywanie wszystkich rzeczy, jakie chce się mieć pod ręką. Najpewniej będą to książki, gazety oraz piloty. Stolik łączy białe płyty o wysokim połysku, w których są designerskie okienka z czarnymi elementami. Do duża przestrzeń, przy której kilka osób może wypić kawę i porozmawiać. Doskonała będzie również do gier towarzyskich, świetnie będzie prezentować się przy nowoczesnych kompletach wypoczynkowych.

Funkcjonalne rozwiązania

Meblościanka RAKE jest stworzona nie tylko do tego, by zachwycać projektem i wykończeniem. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala przechować szereg rzeczy, których możemy w pokoju dziennym potrzebować. Pojemne szafki i szuflady stają się miejscem na dokumenty, sprzęt multimedialny, tekstylia czy nawet elementy zastawy stołowej. Te ostatnie mogą się pojawić, szczególnie wtedy gdy łączymy salon z kuchnią i jadalnią, a wówczas Meblościanka RAKE staje się multifunkcjonalna i rewelacyjnie wpisuje się w charakter wnętrz o tak odmiennym przeznaczeniu. Warto również zauważyć, że dzięki wykorzystaniu bieli o wysokim połysku i czarnych szklanych elementów do tego zestawu bez problemu dobierzemy stół z krzesłami i uda się go połączyć z nowoczesnymi meblami kuchni czy też tak modnymi obecnie grafikami na ścianach. Zaskocz formą, wybierz styl i zobacz, jak Meblościanka RAKE będzie się prezentować w twoim mieszkaniu.

 

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.