transferuj

Nowy model FASTEBO

Urządzanie nowoczesnych wnętrz to balansowanie pomiędzy trendami, estetyką i funkcjonalnością. Wiele oczywiście zależeć będzie od naszych potrzeb i wielkości oraz kształtu wnętrza. W całym szeregu często podobnych meblościanek czy też pojedynczych elementów, które można ze sobą ciekawie zostawiać, szukamy oryginalnych propozycji, chcemy, by nasz salon wyróżniał się na tle innych, nawet gdy stawiamy na minimalizm. Tu z pomocą przychodzi nowy model - FASTEBO

 Skandynawskie trendy 

Poszukiwanie oryginalnych mebli to oczywiście wyprawa po trendach, przeglądanie stron internetowych i katalogów mebli. To również nazwanie po imieniu, jak chcielibyśmy mieszkać i czego potrzebujemy. Z pewnością meble w kolekcji FASTEBO przykują uwagę tych wszystkich, którzy poszukują atrakcyjnych i funkcjonalnych propozycji do salonów, pokojów nastolatków czy też pokoju dziennego.

meble skandynawski styl fastebo

Połączenie bieli i kolorów szlachetnego drewna, nieszablonowe kształty, charakterystyczne dla stylu skandynawskiego ukośne nóżki to jedne z podstawowych zalet, jakimi charakteryzuje się ten system, a poza tym jego układ jest niezwykle funkcjonalny. W pojemnych szafkach i szufladach bez problemu przechowamy to wszystko, czego potrzebujemy pod ręką, a w witrynach wyeksponujemy to, co chcemy wyeksponować. Zaletą systemu jest to, że poszczególne elementy bez problemu możemy ze sobą łączyć w zależności od potrzeb wielkości i funkcji wnętrz, a także gustu. Te propozycje pozwolą stworzyć niezwykłe i oryginalne aranżacje idealne dla ciebie.

Miejsce na kawę

Stolik kawowy FASTEBO to rewelacyjne uzupełnienie mebli systemowych z kolekcji oraz oczywiście samego kompletu wypoczynkowego. To ta przestrzeń, która przykuwa uwagę i w pewien sposób wyznacza centralne miejsce rodzinnego życia, spotkań towarzyskich, a także relaksu z kubkiem herbaty i dobrą książką. Wokół stolika będą toczyć się rozmowy, a na jego blacie zagoszczą nie tylko smakołyki, ale również gry planszowe. W kolekcji FASTEBO ława z szufladą i półką pełni niezwykle ważną funkcję. Lekkości nadają jej ukośne drewniane nóżki w kolorze dąb sonoma, a całość przyciąga prostokątnym białym blatem oraz doskonale zaaranżowaną przestrzenią pod nim. Na półkach i w szufladach można przechować to wszystko, co chcemy mieć pod ręką. Do doskonałe miejsce na książki, gazety, piloty i drobiazgi. Całość wygląda lekko i estetycznie, a wykończenie szuflady kolorem szlachetnego drewna oraz charakterystycznym dla systemu wycięciem zamiast tradycyjnego uchwytu podkreśli skandynawski proekologiczny look.

stolik styl skandynawski fastebo

Komody - przechowuj i eksponuj

Najmodniejszymi meblami w nowoczesnych wnętrzach są komody. To one pozwalają zagospodarować dół ściany i dzięki temu sprawiają, że przestrzeń optycznie wydaje się większa. Z drugiej strony pozwalają zrezygnować z tworzenia monolitycznych konstrukcji z mebli na rzecz ich rozbicia. Takie rozwiązanie pozwala zagospodarować funkcjonalnie całą przestrzeń tak, jak tego po prostu potrzebujemy. Poza tym komoda FASTEBO doskonale będzie się sprawdzać w swojej pierwotnej funkcji w salonie, a także poradzi sobie również jako kredens w jadalni. Komoda FASTEBO w tym wydaniu to szuflada w kolorze szlachetnego drewna i dwie pojemne szafki z białymi frontami. Nieszablonowy charakter podkreślają ukośne nóżki i wcięcia zamiast uchwytów. Dzięki temu całość jest lekka i praktyczna. W większym wydaniu komoda FASTEBO będzie miała trzy szuflady i dużą szafkę z półkami. Połączenia kolorystyczne rewelacyjnie będą rozbijać bryłę i dodadzą jej charakteru. Ta propozycja z pewnością będzie się wyróżniać, ale z praktycznego punktu widzenia zapewni naprawdę dużo przestrzeni do przechowywania.

komoda styl skandynawski fastebo furnival

Moda na regał

O wyjątkowości systemu FASTEBO świadczy przede wszystkim designerski regał, który doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Ukośna konstrukcja nieco przypominająca część drabiny jest stabilna i niewątpliwie wpłynie na charakter przestrzeni. Regał FASTEBO zrobiony jest z wytrzymałej płyty w kolorze dąb sonoma, a półki mają zróżnicowaną głębokość, co pozwala doskonale zagospodarować przestrzeń na przechowywanie i ekspozycję. Taki układ wynika ze skośnej konstrukcji regału oraz oczywiście z konieczności zapewniania całości stabilności. Na samym dole umieszczona jest funkcjonalna szuflada, w której można przechowywać wszystkie drobiazgi. Biały matowy front świetnie kontrastuje z całością i jest elementem spajającym zestaw. Z drugiej strony ten mebel świetnie się wybroni, nawet jeśli dopasujemy go do innej meblościanki czy też mebli systemowych z innej kolekcji.

regał skandynawski fastebo

 

Strefa multimedialna

Ważnym elementem większości salonów jest szafka RTV, która doskonale eksponuje sprzęt multimedialny i pozwala w pewien sposób zaprowadzić w nim ład i harmonię. Szereg półek oraz funkcjonalne szuflady będą stanowić rewelacyjne miejsce na przechowywanie, a piloty, konsole, pady i płyty znajdą swoje miejsce. Szafka RTV to ważny punkt segmentu i zazwyczaj centralna przestrzeń pokoju gościnnego, choć pięknie będzie się prezentować również w sypialni czy w pokoju nastolatka ze względu na dość nowoczesne połączenie bieli i szlachetnego drewna oraz oczywiście skandynawskie inspiracje. W salonie ten niezwykły charakter może podkreślić również niezwykła oszklona witryna, która w przeciwieństwie do innych elementów systemu aż przykuwa uwagę pokaźnymi rozmiarami. Duża przeszklona przestrzeń jest oświetlona białymi LED-ami, co dodatkowo podkreśla modernistyczny charakter mebla. Sama rama jest na tyle ascetyczna, jakby jej nie było. I to wystarczy. Czy system FASTEBO lub jego elementy są dla ciebie? Sprawdź i skomponuj taką meblościankę, o jakiej marzysz.

komoda RTV styl skandynawski

witryna styl skandynawski fastebo

Meble z tej serii są meblami systemowymi, więc poszczególne elementy możecie dobrać według waszych potrzeb i wymagań. Poszczególne elementy znajdziecie w dziale SKLEP w kategorii - meble FASTEBO

 

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.