transferuj

Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki czerpią z najlepszych wzorców i starają się wykorzystać przestrzeń w jak największym zakresie. Świetnie wpisują się w trendy minimalistyczne i są przy tym niezwykle funkcjonalne – stanowią miejsce dla wielu rzeczy niezbędnych w salonie i pokoju dziennym, a także posiadają funkcjonalne szafki RTV, które pozwolą przechowywać i uporządkować sprzęt multimedialny.

 

Jeden z proponowanych przez nas produktów - Meblościanka MODERN - świetnie układa się w futurystyczne stylizacje, które pojawiają się w salonach szczególnie młodych ludzi. Szklane grafitowe fronty są w ciekawy sposób podkreślane oświetleniem LED, które może świecić jednym z piętnastu kolorów oraz z różnymi efektami. Dzięki temu za każdym razem osiągniemy zupełnie inne wrażenie.

 

Nowoczesne meblościanki do salonu

Nowoczesne meblościanki w salonie, pokoju dziennym czy też w pokoju nastolatka podkreślają charakter wnętrza i świetnie odpowiadają na potrzeby mieszkańców. Stąd też duży nacisk na eksponowanie przestrzeni multimediów, które są ważnym elementem w wielu mieszkaniach. Poza tym z szeregu szafek, komód z szufladami, witryn i półek każdy może stworzyć sobie dokładnie taki zestaw, jaki sprosta jego oczekiwaniom. Warto również zwrócić uwagę na sposób wykończenia nowoczesnych meblościanek do salonu. Zarówno fronty o wysokim połysku, jak i ciekawe wzory czy też oświetlenie LED sprawiają, że przestrzeń wygląda na większą, a refleksy czy też załamania tworzą niezwykle oryginalne efekty 3D. Meblościanka do salonu TIMBER jest propozycją dla miłośników czarnych mebli, które coraz chętniej wybierane są do pokojów gościnnych i młodzieżowych. Uwagę przykuwa przede wszystkim wygląd frontów, który przypomina kształt fal lub piasku pustyni. Ta pewna nieregularność daje rewelacyjny efekt trójwymiaru.

 

Nowoczesne meblościanki pokojowe

Dostępne nowoczesne meblościanki pokojowe to często również zestawy mebli z systemów modułowych, z których samemu się tworzy dokładnie taki zestaw, jakiego się w danej przestrzeni lub też w konkretnym momencie potrzebuje. Poza tym dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zarówno komody z szufladami w meblościankach czy też szafki stanowią funkcjonalne miejsce do przechowywania różnych rzeczy – dokumentów, gadżetów, ubrań czy też zastawy stołowej. A im więcej funkcji nasz salon łączy tym bardziej uniwersalnie musimy to miejsce wykorzystać. Meblościanki do pokoju dziennego sprawdzają się więc zarówno w dużych wnętrzach, jak i tych kameralnych, a dzięki minimalistycznemu wykończeniu rewelacyjnie wyglądają w tak modnych obecnie salonach połączonych z kuchnią oraz jadalnią. Szeroki wybór kolorystyki pozwala doskonale dobrać wykończenie na przykład do innych mebli czy też kompletu wypoczynkowego. Meblościanki pokojowe stają się więc pewnego rodzaju dominantą stylistyczną, która skupia na sobie charakter, w jakim urządzamy salon czy też inne wnętrza. Na tym tle rewelacyjnie prezentuje się Meblościanka SKANSO, które jest ciekawym elementem eksponującym telewizor oraz sprzęty, a z drugiej strony może być niezwykle atrakcyjną nowoczesną meblościanką.

 

Meblościanki nowoczesne białe

Niezwykle modne są trendy minimalistyczne, które stawiają na proste nieco ascetyczne bryły, biel, fronty o wysokim połysku i LED-owe oświetlenie. Dlatego właśnie to białe meblościanki są tym rodzajem mebli, który najpełniej realizuje te postulaty. Przede wszystkim łączą estetykę i funkcjonalność, a to pozwala stworzyć oszczędną aranżację każdego wnętrza. Minimalistyczne meblościanki powiększają nawet najmniejszą przestrzeń. W białych zestawach doskonale sprawdzają się witryny podświetlane LED-ami oraz delikatne uchwyty. Dzięki takiemu wykończeniu możemy na przykład tworzyć aranżacje za pomocą dodatków i tkanin. A te dość sprawnie można zmienić, a tym samym stworzyć rewelacyjne i oryginalne wnętrza niewielkim kosztem. Na taką mobilność pozwalają również modułowe meblościanki, które zawsze można zaaranżować, jak się chce. A to prawdziwa gratka dla tych wszystkich, którzy uwielbiają przemeblowywanie oraz częste zmiany. Meblościanka PALERMO zachwyca lekko zaokrąglonymi eleganckimi frontami oraz dużymi przeszkolonymi przestrzeniami w wysokich szafkach. Taki układ daje efekt lekkości oraz doskonale optycznie powiększa przestrzeń. Biel meblościanki do salonu doskonale kontrastuje z cokołem oraz tłem półki kolorze dębu.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.