transferuj

Nowoczesne meble ze szklanymi frontami

Minimalizm stawia na jasne, proste, ciekawe rozwiązania. Przede wszystkim meble mają być lekkie, a tym samym optycznie powiększyć wnętrze. Z drugiej strony chodzi również o to, aby je rozświetlić oraz stawiać na atrakcyjne dekory. To szczególnie istotne w momencie, gdy do wykorzystania mamy również nowoczesne oświetlenia LED czy dodatki, które podkreślają nowoczesny sprzęt multimedialny. Dlatego właśnie niezmiennie elementy szklane takie jak półki, witryny czy nawet fronty cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Przede wszystkim gwarantują niecodzienny styl, a także pozwalają kreować wnętrze. Poza tym dzięki wykorzystaniu lakierowanego, hartowanego i szlifowanego szkła bez problemu można również zadbać o bezpieczne i trwałe aranżacje.

Szklane witryny w meblach

Przede wszystkim szklane witryny w meblach kojarzą się z nowoczesnym stylem. Oczywiście tego typu wykończenie jest również charakterystyczne w aranżacjach klasycznych czy nawet rustykalnych, ale to właśnie minimalizm wyniósł prostotę i gładkość szklanych tafli na piedestał. Ta ponadczasowość oraz doskonałe komponowanie się z różnego rodzaju materiałami sprawiają, że efekt końcowy jest zachwycający szczególnie po odpowiednim podświetleniu. Meble ze szklanymi elementami pojawiają się więc w salonach, sypialniach i pokojach nastolatków. Nie brakuje ich również w przestrzeniach biznesowych czy też w lokalach użytkowych. Najważniejszy jest efekt końcowy. A ten potrafi pozytywnie zaskakiwać. Czarna meblościanka MADISON przede wszystkim przykuwa uwagę niezwykle charakterystycznymi frontami, które przykuwają uwagę fakturą piasku pustyni lub fal morskich. Efekt trójwymiaru sprawia, że załamania w atrakcyjny sposób odbijają światło, a tym samym optycznie powiększają wnętrze oraz pozwalają nadać mu inny kształt. Na tym czarnym i dość nieregularnym tle rewelacyjnie prezentują się podświetlane na niebiesko oszklone witryny, w których można przechować i wyeksponować cenne lub też dekoracyjne przedmioty. Na uwagę zasługuje również niezwykły dekor, który dzieli fronty szafek. To szklane podświetlane półki dzielą frontu na części, sprawiając wrażenie tak modnych obecnie modułów. Zestaw Madison rewelacyjnie będzie prezentować się w większych przestrzeniach, a długa szafka RTV pozwoli wyeksponować i schować nowoczesny sprzęt.

Czarna meblościanka z połyskiem MADISON

Meblościanka MADISON Black & Sahara

Meblościanki ze szklanymi półkami

Nowoczesne witryny oraz lekkie szklane półki są rewelacyjnym miejscem, by wyeksponować cenne, wartościowe lub też sentymentalne przedmioty. W takich szklanych i podświetlanych przestrzeniach pojawiają się więc różnego rodzaju dekoracje – począwszy od porcelany czy kieliszków aż do pamiątek ślubnych czy laurek od dzieci lub też designerskich ozdób. Warto przy tym pamiętać, że sam minimalizm zakłada ograniczenie dekoracji do minimum i niezwykle konsekwentne jej planowanie. Chodzi o to, by nie przytłaczać tak cennej przestrzeni. Dlatego też w witrynach powinny się pojawić wybrane elementy, które doskonale podkreślą styl. Czarna meblościanka z połyskiem MODICA to niezwykle charakterystyczna propozycja meblościanki do niebanalnych wnętrz. Przede wszystkim duże przeszklone witryny z półkami pozwalają wyeksponować to wszystko, czego potrzeba pod ręką. Poza tym samo podświetlenie niebieskimi LED-ami nadaje nowoczesnego charakteru. Takie szklane tafle rewelacyjnie kontrastują z czarnymi frontami z dekorem 3D. Przypomina o piaski pustyni lub fale świetnie, które odbijają światło, tworząc zaskakujące refleksy. Z pewnością taka meblościanka z pojemnymi witrynami będzie doskonałym uzupełnieniem stylowego salonu.

Czarna meblościanka MODICA

Meblościanka MODICA Black & Sahara

Witryny z podświetleniem LED

Dyskretny urok szklanych powierzchni rewelacyjnie jest podkreślony przez oświetlenie punktowe LED. Listwy mocuje się na klipsach i dzięki temu są praktycznie niewidoczne, a świetnie wpływają na to, jaki charakter będzie miało wnętrze. W niektórych meblościankach zamontować można LED-y, które mają rożne kolory czy też tryby świecenia i dzięki temu w każdym momencie można zmienić klimat na przykład z minimalistycznego na bardziej futurystyczny.

Poza funkcją dekoracyjną witryny i szklane powierzchnie sprawiają, że komody i szafki nabierają niezwykłej lekkości. Poza tym wprowadza się elegancki i stylowy charakter do wnętrz. W salonie czy sypialni będą królować ład i harmonia, a subtelne refleksy sprawią, że całość będzie niezwykle atrakcyjna. Witryny chronią również małe przedmioty przed kurzem oraz zapewniają im bezpieczeństwo. Lakierowane szklane fronty w czarno-białej meblościance RENO przede wszystkim przykuwają uwagę lekkością oraz różnymi wariantami kolorystycznymi. W wiszących szafkach taki dekor nadaje niezwykły efekt wysokiego połysku, a także pozwala uzyskać jednolitą taflę z kwadratową witryną. Ta przestrzeń jest dodatkowo podświetlona na niebiesko, co nadaje całości nowoczesny charakter.

Meblościanka biało-czarna RENO

Meblościanka RENO White & Black

 

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.