transferuj

Nowoczesne meble pokojowe

Urządzanie przestrzeni salonu czy też pokoju gościnnego lub młodzieżowego to częste dylematy. Meble pokojowe, które nie tylko będą atrakcyjne wizualnie, ale również zapewniają odpowiednio dużo miejsca do przechowywania to strzał w dziesiątkę. Ergonomiczne zagospodarowanie miejsca w dużym stopniu jest zależne od potrzeb gospodarzy. I dlatego właśnie chętnie sięgamy po funkcjonalne meblościanki czy też meble systemowe. Warto przy tym zauważyć, że w niczym nie przypominają już ciężkich zestawów z poprzedniej epoki, a możliwości samodzielnego kreowania i doboru elementów sprawia, że zyskujemy niezwykle oryginalną przestrzeń skrojona na miarę wielkości pokoju oraz potrzeb domowników. Jakby na to nie patrzeć doskonałej jakości komody czy szafki z witrynami rewelacyjnie wpisują się w nowoczesne trendy, a ich różnorodność pozwoli każdemu z proponowanych mebli pokojowych znaleźć idealne propozycje.

Meble pokojowe nowoczesne jasne

Minimalistyczne trendy tak popularne szczególnie w niewielkich i nowoczesnych przestrzeniach bardzo chętnie sięgają po meble systemowe jasne. Szczególnie mocno wykorzystuje się biel zarówno w matowym wykończeniu, jak i tym o wysokim połysku. Takie propozycje mebli do salonu optycznie powiększają przestrzeń, a zamontowane oświetlenie LED w szklanych witrynach czy też inne źródła światła w pokoju sprawiają, że zyskujemy niezwykle atrakcyjną i nieco ascetyczną aranżację. Dodatkowo biel mebli pokojowych nowoczesnych jasnych coraz częściej łączy się z kontrastującą czernią lub też kolorami szlachetnego drewna. Ten drugi aspekt rewelacyjnie wpisuje się w popularne inspiracje stylem skandynawskim. Przykładem jest Meblościanka LUND. Proste komody, szafki i półki idealnie podkreślają nieszablonowa stylistykę, a wieniec w kolorze dębu nie tylko sprawia, że zestaw będzie się fantastycznie komponował z innymi elementami stolarki, ale również w interesujący sposób rozbija białe bryły i nadaje im charakteru. Ascetyczny styl kolejnych modułowych mebli widać również w matowym wykończeniu frontów oraz rezygnacji z rzucających się w oczy uchwytów. Takie meble systemowe jasne stają się doskonałym wypełnieniem przestrzeni eleganckiego salonu i dają dużo miejsca na ekspozycję ważnych dla nas rzeczy, sprzętu multimedialnego czy dodatków, ale również zabezpieczają cenne półki czy szuflady na przechowywanie.

 

Meble pokojowe systemowe nowoczesne

Pokojowe meble systemowe muszą sprostać wielu różnym wymaganiom. Przede wszystkim szczególnie w salonie są podstawą do stworzenia centrum multimediów, które w naszych mieszkaniach jest coraz większe. Zarówno same gabaryty telewizora, jak i ilość sprzętów oraz innych gadżetów w dużym stopniu generują to, jak wyglądają komody RTV. Te niskie propozycje bardzo często wyposażone są w funkcjonalne szafki i szuflady, które ułatwiają korzystanie z dobrodziejstw cywilizacji oraz pozwalają utrzymać porządek w niezliczonej ilość wszystkich niezbędników. Dodatkowo nowoczesny charakter mebli pokojowych systemowych jest podkreślony przez podświetlenie LED, które często w pewien sposób łamie bryły oraz doświetla tak modne witryny. Meblościanka ALVO to niezwykła propozycja, która łączy w sobie różne stylizacje, a dzięki połączeniu matowego beżu oraz kolorów drewna w ciekawych dekorach na frontach pozwala stworzyć niebanalną przestrzeń modernistycznego salonu. Takie meble pokojowe systemowe nowoczesne sprawdzają się szczególnie mocno, gdy łączymy kuchnię z pokojem dziennym a czasem nawet jadalnią.

 

Meble pokojowe nowoczesne

Poszukiwanie niebanalnych rozwiązań w salonie czy też innych pokojach może nas skłonić nawet do sięgania po futurystyczne bryły, które są połączeniem wyjątkowego designu, różnych materiałów oraz oczywiście niezbędnego światła. Dzięki temu nowoczesne meble pokojowe pozwalają odpowiedzieć na potrzeby każdego pokolenia. Młodzi szczególnie chętnie sięgają po czarne meble, które dają możliwość wyrażania siebie oraz stwarzają elegancką i przykuwającą uwagę przestrzeń. Wyjątkowa nowoczesna meblościanka MODERN zachwyca przede wszystkim listwami LED, które przecinają szklane fronty szafek. To idealny pomysł do nowoczesnych mieszkań oraz stref multimediów. Tę dodatkowo podkreśla dedykowana szafka RTV ze szklanymi podświetlanymi półkami. Niezwykłym walorem mebli systemowych nowoczesnych jest możliwość samodzielnej ich aranżacji i ustawiania dokładnie pod kątem naszych potrzeb. 

Pewnego rodzaju modułowość oraz opcje uzupełniania zestawów o kolejne propozycje sprawiają, że chętnie sięgamy po propozycje do wnętrza skrojone na miarę naszych potrzeb. Nasza obsługa pomaga dobrać najlepsze propozycje mebli do domów i mieszkań - zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.