transferuj

Nowoczesne komody z szufladami

Komoda to jeden z najpopularniejszych mebli. Zaraz po szafie, którą coraz częściej robimy na wymiar, staje się idealnym miejscem do przechowywania, ale również dyktatorką pewnego rodzaju stylu. Nowoczesne komody nie ulegają kompromisom, by być nijakie, masywne i pomieścić jak najwięcej. Coraz częściej stają się najważniejszym meblem w salonie, łącząc elegancję i funkcjonalność. W układzie komody dobrze jest zwrócić uwagę na szuflady, które są praktycznym miejscem na przechowywanie drobiazgów.

W ofercie Furnival.pl znajdziesz wiele propozycji minimalistycznych, nowoczesnych i ponadczasowych mebli tego typu. Dostępne są w kategorii "Komody", a wybrane propozycje z oferty poniżej.

Komoda Reno z czarnymi frontami to bardzo elegancka propozycja do nowoczesnego salonu. Czarne fronty na wysoki połysk oraz biały matowy korpus doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji pokoju. Ten modny design podkreśli sprzęt RTV, wysokie kolumny czy też atrakcyjne kontrastujące dodatki. Sama komoda oprócz dwóch przestronnych szafek, które są częściowo przeszklone i pełnią rolę witryn, w centralnej części ma cztery szuflady. Pozwolą one na schowanie wszystkich potrzebnych rzeczy, a przy tym zachowanie porządku. Całokształt komody podkreślają uchwyty w kolorze srebrnym.

Komoda Reno
Białą propozycją komody z szufladami jest Panda. To minimalistyczny mebel, którego fronty są frezowane w środkowej części. Optycznie ten zabieg rozbija bryłę komody i czyni ją bardzo nowoczesną. Szuflady zostały tutaj rozplanowane równolegle nad szafkami. Pozwala to mieć wszystkie potrzebne drobiazgi w zasięgu ręki. Podział komody na trzy części czyni mebel harmonijnym i funkcjonalnym. Uroku dodają mu czarne stopki i uchwyty. To idealna propozycja do minimalistycznego salonu lub sypialni szczególnie o niewielkich rozmiarach. Ciekawe zestawienie tworzy ze stolikiem kawowym z serii.

Komoda Panda

Kompromisem pomiędzy klasycznym meblem a modernistycznym jest komoda Roy z kilkoma praktycznymi szufladami. Na korpusie w kolorze dębu zamocowane są białe fronty o wysokim połysku. Ciekawa aranżacja, stawiająca jedną długą szufladę w centralnym miejscu mebla, przykuwa uwagę lekkością i wieloma możliwościami aranżacyjnymi. Komoda nie ma uchwytów, w związku z tym jest jednolitą zwartą bryłą, która świetnie będzie prezentowała się w salonie lub pokoju młodzieżowym. Jej uniwersalność sprawia, że uzupełni każdą aranżację mieszkania.

Koda z szufladami Roy

Dobra komoda to cenny mebel. Pojemna i praktyczna będzie służyć latami jako miejsce przechowywania wszystkich ważnych przedmiotów, drobiazgów i skarbów. W tym ostatnim przypadku szuflady są nie do przecenienia.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.