transferuj

Nowe Meble – MADISON i MODICA

Eleganckie meblościanki świetnie wyglądają w stylowych i nowoczesnych salonach. Poza minimalistycznym białymi meblami świetnie radzą sobie designerskie czarne zestawienia, które zachwycają ciekawymi kształtami, wykorzystaniem światła LED oraz świetną ergonomią. Czarne meblościanki z połyskiem to wyjątkowo szlachetne meble, które przyciągają spojrzenia, świetnie komponują się z nowoczesnymi zestawami wypoczynkowymi oraz szlachetnymi dodatkami.

Meblościanka w kolorze czarnym

Kolor czarny zawsze miał w sobie wyjątkową moc przyciągania spojrzeń i aranżowania przestrzeni. Zawsze w modzie, zawsze elegancki. Nowoczesna Meblościanka MODICA zachwyca przede wszystkim wyjątkowymi wzorami dającymi złudzenia załamania światła przypominające fale lub też piaski pustyni. Pewnego rodzaju nieregularność tej formy sprawia, że jest ona bardzo szlachetna. Poza rzędem niskich szafek idealnych do przechowywania sprzętu multimedialnego w zestawie mamy dwie wysokie szafki z dużymi witrynami podświetlanymi LED-ami oraz półkę, na której można ustawić książki lub też inne ozdoby. Całość doskonale będzie prezentować się w przestronnym wnętrzu, dodając mu ciekawego charakteru.

Czarna meblościanka MODICA

Ciekawe aranżacje

Więcej możliwości aranżacyjnych daje nam Meblościanka MADISON. Wykonana z takich samych materiałów jak jej poprzedniczka charakteryzuje się przede wszystkim rozbiciem bryły mebli. I tak oprócz niskiej szafki pod telewizor z otwartymi półkami i ergonomicznie otwieranymi drzwiczkami znajdziemy dwudrzwiowa komodę z elementem witryny podświetlane niebieskim światłem LED oraz wiszącą dużą szafkę zaprojektowaną według tego samego pomysłu. Dodatkowo warto całość uzupełnić asymetryczną półką. To idealny zestaw do aranżacji każdego pomieszczenia, dzięki funkcjonalnym modułom pozwala na dowolną aranżację, a nawet rozbicie całego zestawu. Całość zachwyca pięknym kolorem i wzorem, która sprawia, że całość wygląda i elegancko, i lekko. Wykorzystanie światła oraz złudzenia optycznego sprawia, że to wyjątkowo futurystyczna meblościanka wykonana z najlepszej jakości płyt.

Czarna meblościanka z połyskiem MADISON

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.