transferuj

Meblościanki z szafą

Nowoczesne meblościanki pojawiają się zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i w wielkich domach. Przede wszystkim przykuwają uwagę ciekawym designem, który stawia na proste bryły, kolory oraz wzory. Poza tym meblościanki do salonu czy też pokoju gościnnego muszą być funkcjonalne i pomieścić te wszystkie rzeczy, które chcemy schować oraz w pomysłowy wyeksponować te, które chcemy pokazać.  Ponadto meblościanki do sypialni, salonu czy też pokoju nastolatka można również uzupełnić o szafę z tej samej serii, a tym samym stworzyć zestaw, który zapewni dużą przestrzeń do przechowywania.

 

Nowoczesne meblościanki z szafą

Modne meblościanki z szafą świetnie sprawdzają się w pokoju nastolatka czy też w sypialni, gdzie potrzebujemy dużo przestrzeni do przechowywania szczególnie wiszących rzeczy. Taki zestaw mebli świetnie sprawdzi się nawet w niewielkich przestrzeniach i tworzy jednolitą oraz konsekwentną aranżacje. Poza tym meblościanka z szafą będzie idealnym rozwiązaniem także w salonie, który pełni również funkcję sypialni a nie tylko pokoju dziennego. Zestaw LUND to niezwykle minimalistyczna propozycja, która idealnie będzie prezentować się w każdym wnętrzu. Poza dużą przestrzenią do przechowania meblościanka LUND przykuwa uwagę matowymi frontami, wieńcem w kolorze drewna raz dyskretnymi uchwytami. Rozbudowanie zestawu o szafę LUND pozwala stworzyć idealne miejsce na ubrania wiszące i poskładane. W wersji trzydrzwiowej pojemna szafa z lustrem będzie również pomysłowym elementem aranżacyjnym, który optycznie powiększy przestrzeń.

 

Meblościanki do salonu z szafą

Eleganckie meblościanki z szafą do salonu doskonale się wpisują w nowoczesne aranżacje. Coraz więcej ludzi sięga po czarne zestawy mebli i z nich tworzy bardzo oryginalne kompozycje, które są funkcjonalne i przykuwają uwagę modnym designem. Czarne meblościanki przede wszystkim nadają wnętrzu niezwykle charakterystycznego wyrazu i dlatego właśnie często sięgają po nie młodzi ludzie. Z drugiej strony oświetlenie LED doskonale podkreśla nieszablonowy charakter wnętrza. Czarna meblościanka BLADE zaskakuje przede wszystkim rozbudowaną strefą dedykowaną multimediom oraz niezwykle charakterystycznym dekorem na frontach, który daje wrażenie trójwymiaru i ciekawe złudzenia świetlne. Można uzupełnić meblościankę szafą z serii w której bez problemu przechowamy zarówno rzeczy wiszące, jak i poskładane. Duża pojemność czarnej szafy BLADE pozwoli również przechować na przykład ubrania, których w danym sezonie nie nosimy. Ta meblościanka z szafą doskonale będzie się prezentować w przestrzeni nastolatka lub też w eleganckim salonie.

 

 

Białe meblościanki z szafą

Nowoczesne białe meblościanki z szafą pozwalają ergonomicznie rozplanować miejsce do przechowywania. Dzięki temu nawet pokój dzienny, który jest jednocześnie sypialnią, biurem oraz nawet częścią kuchni i jadalni prezentuje się doskonale. Komody z szufladami, szafki i półki świetnie sprawdzą się zarówno do ekspozycji ważnych dla nas przedmiotów, jak i do schowania dokumentów, gadżetów, ubrań czy też na przykład płyt czy pilotów do sprzętu multimedialnego. Coraz częściej białe meblościanki z szafą pojawiają się w sypialni, a dzięki dość uniwersalnym modułom można ciekawie zagospodarować wolne miejsce w taki sposób, by nie kolidowały z łóżkiem. Minimalistyczny zestaw LAUREN optycznie powiększy wnętrze i wprowadzi ciekawy klimat. Dedykowana szafa trzydrzwiowa LAUREN to zgrabna propozycja z lustrem, w której przechowamy wszystkie ubrania na półkach czy też wieszakach. Pomysłowo rozplanowana przestrzeń będzie sprawdzać się idealnie w codziennym użytkowaniu.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.