transferuj

Meblościanki z podświetleniem LED

Większość z nas pamięta jeszcze segmenty z czasów PRL-u. Wszystkie podobne do siebie, ale miały jedną zaletę - były. Na szczęście i moda, i gusty się zmieniają, a w niekończącej się ofercie meblościanek każdy może wybrać coś dla siebie.

 

Wykorzystując modę na oświetlenie LED, sięgamy po najnowsze technologie w komponowaniu mebli. Funkcjonalne szafki, witryny i półki możesz ustawiać na swojej ścianie, jak tylko chcesz. Modułowość mebli pozwala wykorzystać każdą przestrzeń oraz umożliwia uruchomienie wyobraźni. W internetowym sklepie Furnival Meble Elbląg znajdziesz bogatą ofertę meblościanek.

Podświetlane elementy mebli nie tylko dodają im charakteru, ale doskonale wpisują się w nowoczesny styl mieszkań oraz świetnie komponują się ze sprzętem elektronicznym, którego mamy przecież coraz więcej.

Bogata oferta meblościanek zadowoli minimalistów, jak i zwolenników elegancji czy tradycji. Szeroki wachlarz możliwości pozwoli połączyć różnego rodzaju meble w niepowtarzalną całość.

Meblościanka

Miłośników tradycyjnych mebli, które będą pasować do każdego wnętrza, zainteresuje meblościanka TIMBER 280 san remo. Minimalistyczna meblościanka w kolorystyce drewna to ciekawy zestaw ciekawie podkreślony przez niejednolitą strukturę frontów oraz subtelne oświetlenie szklanych półek.

Dla tych, którzy poszukują wyraźniejszych nowoczesnych mebli, mamy szeroki wachlarz białych, czarnych meblościanek. To ciekawe połączenia kolorystyczne mogą nadać naszemu salonowi niepowtarzalnego charakteru. Zastosowane oświetlenie przestaje być tylko elementem funkcjonalnym, a stanowi również dominantę mebla. Zestaw WINDOW black & white to doskonały przykład, jak różnym oświetleniem można rozbić bryłę mebla, przykuć uwagę i nadać lekkości w kolorach, jakie tylko można sobie wymarzyć.

Czarna meblościanka wysoki połysk

Zwolenników bardziej subtelnych rozwiązań zainteresują zestawy, w których elementy oświetlenia jedynie podkreślają charakter mebla. BLADE 2 IKONIK & LAVA to meblościanka modułowa, której światło dodaje elegancji. Podobne połączenie o bardziej drapieżnym charakterze z niebieskim światłem znajdziemy w zestawie MODERN SAN REMO & GRAFIT. Tutaj zachwyca pozorna nieregularność formy.

Najczęściej wykorzystujemy oświetlenie LED, by podkreślić elementy witryn. Dzięki temu przedmioty, które chcemy wyeksponować stają się integralną częścią mebla, nie giną w przepaści głębokiej szafki. Zestaw SAALA 3 MONUMENT & WHITE ponadto wykorzystuje nieregularność formy. Tutaj doskonale oświetlona witryna staje się elementem dominującym.

Czarna meblościanka z podświetleniem LED

Ci, którzy nie gustują w czarno-białych meblach i gładkich frontach, mogą się zainteresować zestawem BLADE 4 black & sahara. To meblościanka, której faktura 3D wykorzystuje grę światłem. Tutaj Oświetlenie LED jest tylko dopełnieniem całej niepowtarzalnej kompozycji.

Dla miłośników zdecydowanych rozwiązań wersja z czerwonymi frontami TIMBER 1 RED - drapieżna elegancja podkreślona światłem.

Czerwona meblościanka wysoki połysk podświetlenie led

Meblościanki do doskonały pomysł na zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu. Wykorzystując kreatywność, można poszczególne elementy łączyć w dowolny sposób. To także dobry pomysł dla wszystkich, którzy pragną zbudować zestaw jednorodny. Oświetlenie LED meblościanki sprawia, że te meble są nowoczesne i atrakcyjne. Podkreślają nowoczesne wnętrze, dodadzą charakteru klasycznym meblom. 

Jeśli interesują Cię bardziej klasyczne rozwiązania, polecamy nasz poradnik dotyczący mebli pokojowych. Wśród wielu propozycji, na pewno znajdą się również takie, które spełnią również Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że meble nie muszą być kupowane w zestawie - dostępne jest wiele elementów, dzięki czemu możesz stworzyć zestaw dostosowany do Twoich potrzeb.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.