transferuj

Meblościanki do pokoju młodzieżowego

Wyposażenie pokoju młodego człowieka to nie lada wyczyn. Problem stanowi przede wszystkim sam młody człowiek, któremu szybko zmienia się gust, zainteresowania i docelowo za kilka lat opuści swój pokój. Poszukując zatem mebli funkcjonalnych, zadbajmy o to, by były one nowoczesne i pozwalały na wielość aranżacji. Minimalistyczne meblościanki pozwolą zmieścić wszystkie skarby młodego człowieka, będą wyglądać designersko, a dodatkami będziemy w stanie wykreować indywidualną przestrzeń.

Eleganckim i futurystycznym pomysłem jest meblościanka młodzieżowa Blade. Szklane podświetlane światłem LED półki optycznie dzielą fronty na tak modne obecnie moduły. To fantastyczne połączenie prostoty formy i doskonałego zestawienia kolorystycznego – bieli na wysoki połysk i kolory tytanu. Pozorna surowość mebli da się ocieplić dodatkami czy też barwą ścian.

Meblościanka do pokoju młodzieżowego Blade

Nieco bardziej propozycją jest meblościanka w kolorze drewna Timber, który bardzo dobrze prezentować się będzie w każdym pokoju. Ponadczasowy kolor drewna jest złamany witrynami podświetlanymi na kolor zielony. Sama meblościanka występuje również w innych wariantach – minimalistycznej bieli i odważnej czerwieni. Zaokrąglone kształty frontów i szerokie uchwyty optycznie zmniejszają meble.

Meblościanka młodzieżowa Timber


Modernistyczną propozycją dla młodzieży będzie biała meblościanka Lauren. Białe fronty na wysoki połysk są podzielone na segmenty i optycznie sprawiają wrażenie, jakby były zrobione z klocków. Podświetlone na niebiesko witryny będą doskonałym miejscem na wyeksponowanie wszystkich skarbów nastolatka.

Meblościanka Lauren biała
Ulubione przez młodzież zestawienie kolorystycznie czerni i bieli mamy w meblościance Panda. Nieco futurystycznego charakteru dodają małe witryny podświetlone światłem LED. Ciekawym uzupełnieniem kompletu jest dość masywny stolik z czarnym szklanym blatem, który może stanowić idealny punkt centralny pokoju.

Biała meblościanka młodzieżowa
Nie ma dobrej recepty na pokój nastolatka, wybierając meble, kierujmy się ich nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością, bo to są cechy, które będą procentować latami.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.