transferuj

Meble w Elblągu

Miasto Elbląg już od wielu lat określa się mianem zagłębia meblarskiego. Związane jest to niewątpliwie z polityką gospodarczą i eksportem mebli za granicę. Pomimo różnych etapów transformacji ustrojowej i upadku wielu firm na rynku elbląskim pozostało ich całkiem sporo.

Lokalni przedsiębiorcy z branży szybko zrozumieli, że liczy się przede wszystkim jakość, bo to nią trzeba konkurować na tym niełatwym rynku oraz sposób dotarcia do klienta. I tak na mapie meblarskiej Elbląga i okolic mamy kilka bardzo dużych firm rozpoznawalnych w całej Polsce i za granicą, kilkadziesiąt średnich przedsiębiorstw, które zazwyczaj specjalizują się w konkretnych typach mebli i małe stolarskie działalności. Oprócz tego cała szereg sklepów, hurtowni, producentów powiązanych z branżą meblarską. W dużym stopniu to właśnie ona nakręca gospodarkę w regionie.

Elbląskie firmy są zauważalne w sieci i w salonach meblowych. Produkują jakościowo bardzo dobre meble, korzystają z najnowszych trendów w meblarstwie i wytyczają nowe kierunki w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Dlatego właśnie są zauważalne w Polsce i poza jej granicami. Duża część produkcji wyjeżdża bowiem z kraju na rynki europejskie czy azjatyckie. Firmy elbląskie korzystają z bogatego doświadczenia, doskonałych kadr i ciekawego pod względem logistycznym położenia miasta. Być może planowany przekop przez mierzeję i rozwój żeglugi jeszcze bardziej wzmocnią tę branżę.

Dobre meble nie muszą być drogie! Dowody tego znajdą Państwo w katalogu oferowanych przez nas mebli. Cechują się one doskonałym stosunkiem jakości do ceny, tym samym zmiana zestawu mebli w naszym mieszkaniu czy też domu może następować znacznie częściej, niż było to możliwe wcześniej. Szczególnie, że wśród oferowanych modeli znajdują się łatwe w konfiguracji meble systemowe, a wiele z nich oferowanych jest w cenach promocyjnych. Zapraszamy do zakupów!

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.