transferuj

Meble pokojowe

Od pokoju, w którym spędzamy najwięcej czasu, oczekujemy przede wszystkim funkcjonalności. Często w niewielkich mieszkaniach salon pełni równocześnie funkcję jadalni i sypialni. Nawet jeśli dysponujemy większą przestrzenią, szukamy mebli nowoczesnych, ale i praktycznych, dopełniających całość wnętrza. W kolekcji mebli pokojowych Furnival.pl znajdziemy kompletne zestawy, jak i pojedyncze elementy. Dzięki swojej wyobraźni możesz sam ułożyć niepowtarzalny zestaw z meblościanek, komód, szafek czy stolików.


Nieco futurystyczne wrażenie uzyskamy dzięki czarnej meblościance BLADE 4 black & sahara. Zastosowana faktura frontów daje efekt 3D, a połysk nadaje im eleganckiego i odważnego wyglądu. To propozycja dla miłośników nowoczesnych stylizacji, niepowtarzalnych mebli. Dzięki podświetlanym szklanym półkom nasz sprzęt multimedialny będzie doskonale komponował się w całości, tworząc minimalistyczną bryłę.

Nowoczesna meblościanka z wzorem 3D


Miłośnicy bardziej tradycyjnych mebli na pewno zwrócą uwagę na meble z kolekcji TIMBER 280 san remo. Fronty i korpus w kolorze drewna przyciągają uwagę przede wszystkim klasyczną elegancją. Wyrazu dodają im zaokrąglenia frontów oraz wyżłobienia w strukturze. Symetrycznie dopasowane do szklanych podświetlanych półek LED stanowią dopełnienie tych minimalistycznych mebli. Sam zestaw doskonale sprawdzi się w nawet najmniejszej przestrzeni - zmieści się tutaj sprzęt audio, ważne rzeczy schowasz w szufladach, a te najładniejsze wyeksponujesz w witrynach.

Meblościanka Timber z oświetleniem LED

Jeśli nie chcesz komponować meblościanki, dobrym rozwiązaniem może być dobranie komód w sam raz do Twojego pokoju. Z bogatej propozycji mebli wybierzesz te, które odzwierciedlają twój styl i podkreślą klimat Twojego pokoju. Ci, którzy lubią modułowe konstrukcje, na pewno zwrócą uwagę na nowoczesną serię BLADE KOMODA SB w kolorze białym lub czarnym. Elegancję tych mebli podkreślają podświetlane szklane półki, które rozbijają konstrukcję komody. Tak modne fronty na wysoki połysk skryją wszystkie ważne rzeczy. To doskonałe miejsce na przechowywanie tego, co musisz mieć pod ręką.

Komoda Blade z oświetleniem LED


Kolekcje mebli pokojowych dają możliwość samodzielnego aranżowania przestrzeni w pokoju w zależności od oczekiwań właściciela, jak i ilości miejsca. Z łatwością stworzysz swój zestaw z meblościanek, komód, a także stolików czy ław.

Urządzasz mieszkanie? Przygotowaliśmy artykuł, który prezentuje wybrane zestawy do salonu z praktycznymi komodami. Dzięki meblom Furnival.pl dopasujesz meble do siebie.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.