transferuj

Meble na wysoki połysk

Są przede wszystkim modne i eleganckie, dodają wnętrzom charakteru i doskonale wpisują się w otwarte przestrzenie salonu połączonego z kuchnią. Proste, ale wysublimowane fronty swój urok zawdzięczają przede wszystkim lakierowaniu na wysoki połysk. Przy takich meblach doskonale wygląda nasz telewizor czy sprzęt multimedialny i oczywiście wszystkie ważne rzeczy.

Lakierowanie mebli to najmodniejszy sposób, by kreować nowoczesną przestrzeń. Do tego dodajmy kontrastujące kolory, podświetlenie LED i doskonałe minimalistyczne formy i możemy wybierać z bogatej oferty Furnival.pl.

Niczym szachownica biało-czarnymi kolorami zaskakuje kolekcja RENO 4 white & black. To fantastyczne zestawienie dwóch najbardziej kontrastujących kolorów nadaje meblom charakteru. Nowoczesny design widać przede wszystkim w modułowej konstrukcji zestawu, czarnych lakierowanych frontach i kwadratowych elementach witryn podświetlanych LED w kolorze niebieskim. Prostą formę podkreślają uchwyty w kolorze srebrnym, a sam zestaw możesz ułożyć jak tylko chcesz. Zawsze będzie wyglądał świetnie.

Meblościanka Reno biało-czarna

Jeśli natomiast wolisz meble w jednym kolorze, powinieneś zwrócić uwagę na kolekcję CORNER 2 white. Białe eleganckie meble doskonale sprawdzą się w nowoczesnym salonie. Fronty na wysoki połysk doskonale komponują się z asymetryczną konstrukcją witryn podświetlonych niebieskim światłem LED. Funkcjonalne są szuflady w szafce pod telewizor. Oszklone elementy pozwolą na wyeksponowanie sprzęt multimedialny czy ważnych przedmiotów. Ta prosta, elegancka kolekcja sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Biała meblościanka z połyskiem


Ci, którzy są przywiązani do tradycji, z pewnością zwrócą uwagę na zestaw BLADE 2 IKONIK & LAVA. Korpus mebli w kolorze buku stanowi doskonałą bazę dla ciemnych frontów lakierowanych na wysoki połysk. To wyjątkowa modułowa konstrukcja. Podział szafek na kwadraty podkreślone białym światłem LED nadaje nowoczesnego charakteru zarówno komodzie, jak i szafkom. Całość jest elegancka i ze stolikiem kawowym stanowi pełne wyposażenie salonu.

Czarna meblościanka z elementami drewna

Poszukiwanie mebli pokojowych, do sypialni czy salonu to doskonała przygoda. Z bogatej oferty Furnival.pl dobrze jest pochylić się nad zestawami czy też pojedynczymi meblami lakierowanymi na wysoki połysk. Jeśli interesują Cię jasne meble z połyskiem, sprawdź naszą listę meblościanek lakierowanych w kolorze białym. Dzięki nim stworzysz modną i elegancką przestrzeń.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.