transferuj

Meble młodzieżowe

Przychodzi taki moment, kiedy dziecko zaczyna być nastolatkiem, a co za tym idzie zaczyna coraz mocniej wpływać na świat. Te zmiany zazwyczaj widać w sposobie ubierania się, jak również w wystroju pokoju. Nastolatek oczekuje mebli, które oddadzą jego indywidualne podejście do świata, nie będą dziecinne, ale także zbyt staroświeckie.

 

Poszukiwanie rozwiązań, które podkreślą nowoczesny styl młodzieży, jak również będą praktyczne i pomieszczą wszystkie skarby, może był łatwe i przyjemne. Zobacz, jak bogatą ofertę znajdziesz na Furnival.pl - od komód, półek, stolików aż po meblościanki. a wszystko utrzymane w modernistycznym eleganckim stylu.

Komoda czarna wysoki połysk meble młodzieżowe

Świat młodego człowieka lubi skrajności. Stad często fascynacja czernią jako kolorem eleganckim, drapieżnym i tajemniczym. Zestawienie czerni i bieli mogłoby się wydawać nieco szkolne, ale otwiera duże możliwości aranżacji wnętrza. W końcu te kolory najbardziej się kojarzą z szachami, dominem. Meble z serii RENO KOMODA SB WHITE & BLACK to elegancka propozycja dla nastolatka, który lubi mieć własne zdanie. Minimalistyczna w formie pomieści wszystko, co młody człowiek będzie chciał schować. Podświetlane oszklone witryny pozwolą mu wyeksponować najcenniejsze ze skarbów.

Nati 04 biała komoda

W nieco bardziej klasycznej tonacji znajdziemy ciekawe połączenie bieli i drewna. To meble, które doskonale dopasują się do każdego wnętrza, szczególnie kolorowego jak pokój nastolatka. Lakierowane białe fronty oraz korpus komody NATI 04 biały połysk nadadzą wnętrzu elegancji. Otwarta w kolorze drewna rozbije białą bryłę. To idealna propozycja dla nastolatki niezależnie od tego, czy marzy o pokoju minimalistycznym czy w stylu glamour.

Komoda timber red - czerwona wysoki połysk

Młodzież lubi eksperymentować i przekraczać granice, zestawiać rzeczy, które pozornie do siebie nie pasują. Odważnym połączeniem kolorystycznym są meble TIMBER 1 RED. Połączenie bieli i czerwieni oddaje buntowniczą naturę młodego człowieka, jest odważne. Lakierowane fronty zdają się mieć tak modną konstrukcję modułową. Wyrazu dodają długie czarne uchwyty oraz przeszklone szafki z czerwonym światłem LED to nie tylko klimatyczna ozdoba, ale również miejsce, by pokazać najcenniejsze przedmioty. Być może to dobra propozycja dla młodego kibica.

Niezależnie od tego, co lubi twój nastolatek, na pewno doceni proste formy, które nadają wyrazu, pozwolą mu kreować własną przestrzeń. Jeśli szuka szczególnie nowoczesnego wyrazu, polecamy również meblościanki z podświetlanymi witrynami.

Meble młodzieżowe to połączenie nowoczesnych form i funkcjonalności. Każdy nastolatek z bogatej oferty wybierze zarówno pojedyncze meble, jak i całe zestawy. Jego kreatywność pozwoli mu ustawić je w sposób, który podkreśli charakter pokoju młodego człowieka.

 

 

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.