transferuj

Mała meblościanka

Mówią, małe jest piękne i mają wiele racji. Minimalizm jest jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich kilku lat i nie kończy się tylko i wyłącznie na sposobie urządzania wnętrz. To filozofia, która dość mocno odciska piętno na tym, jak żyjemy i ile dóbr gromadzimy. Dlatego właśnie coraz częściej dokonujemy świadomych wyborów i staramy się nie „zagracać” przestrzeni, w jakiej funkcjonujemy, bo właśnie to pozwala wziąć głębszy oddech, nawet wówczas gdy mamy niewielkie mieszkanie.

 

Meblościanka do salonu

Małe meblościanki doskonale sprawdzą się w kawalerkach i małych pokojach, choć warto zwrócić uwagę na to, że oszczędność formy i elementów prezentuje się również fantastycznie w większych przestrzeniach. Same meblościanki od tak 70. ubiegłego stulecia przeszły bardzo długą drogę do obecnej formy. Wówczas zabudowywały jak największą przestrzeń, by pomieścić jak najwięcej rzeczy. Obecnie mają świetnie się prezentować i być funkcjonalne. I choć teoretycznie ilość dodatków niewiele się zmieniła, to jednak nauczyliśmy się inaczej zagospodarowywać przestrzeń wokół siebie. Być może też mniej potrzebujemy. Świetnie będzie prezentować się biała mała meblościanka LAUREN MINI w wersji mini. Ta niezwykle elegancka propozycja wręcz wymusza oszczędne gospodarowanie innymi dodatkami. Tu każdy nadmiar może przytłoczyć, a wówczas efekt może minąć się z celem. Z pewnością poza białymi frontami o wysokim połysku uwagę przykuwać będzie duża przeszklona witryna z podświetleniem w kolorze niebieskim. Charakterystyczny poziomy wzór oraz subtelne czarne detale nadają całości oryginalnego wyglądu.

LAUREN MINI

Meblościanka LAUREN MINI

Meblościanka do małych pokoi

Małe meblościanki idealnie wpisują się w niewielkie metraże oraz w oczekiwania gospodarzy. Dzięki swojej modułowej formie umożliwiają również stworzenie takiego układu, który doskonale wykorzysta kształt czy układ pokoju. A w każdym wariancie całość może wyglądać po prostu niezwykłe. Poza tym małe zestawy zaskakują swoją designerską dość oszczędną formą, a z drugiej strony zapewniają niezbędne miejsce do przechowywania i ekspozycji. Stają się również niezwykle atrakcyjną przestrzenią doskonale dostosowaną do nowoczesnych multimediów. Mała meblościanka MINI zaskoczy połączeniem bieli oraz koloru sosny norweskiej. To niezwykle modna i wyjątkowo atrakcyjna kompozycja. Poza tym dość modułowy charakter mebli pozwoli znaleźć miejsce na wszystkie dodatki, które chcesz mieć pod ręką. Można więc założyć, że meblościanki w tym wydaniu są szyte na miarę potrzeb współczesnych ludzi.

MINI biały mat&sosna norweska

Mała meblościanka MINI BIAŁY MAT & SOSNA NORWESKA

Białe małe meblościanki

W niewielkich pokojach doskonale wyglądają małe białe meblościanki. Takie wykończenie rewelacyjnie optycznie powiększa wnętrze i tworzy atrakcyjne refleksy. Od kliku sezonów to również najmodniejsze realizacje szczególnie w połączeniu z dekorami w kolorze szlachetnego drewna. Takie skandynawskie inspiracje w Meblościance MINI w kolorach biały mat & dąb artisan są również widoczne w bardzo funkcjonalnym układzie szafek, szuflad i witryn. Dzięki temu bez problemu można schować to wszystko, co się chce mieć pod ręką i fantastycznie wyeksponować ważne drobiazgi. Z ich ilością nie wolno jednak przesadzać, a dodatkowe podświetlenie w witrynie może być bardzo klimatycznym elementem.

MINI biały mat&dąb artisan

MINI BIAŁY MAT & DĄB ARTISAN

Meblościanka mini do gabinetu

Nowoczesne małe meblościanki coraz częściej pojawiają się również w gabinetach. Takie eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń z automatu nabiera wyjątkowego klimatu. Jest designersko, przytulnie, ale również profesjonalnie. Z pewnością różne układy szafek i półek pozwolą zapanować nad bałaganem w papierach. Sprawią również, że bez problemu schowasz te rzeczy, których nie chcesz pokazywać. Mała czarno-biała meblościanka RENO świetnie uzupełni również nowoczesne biuro czy też stolik z krzesłami, przy którym prowadzi się ważne rozmowy. Będzie ważnym i widocznym świadectwem profesjonalizmu i z pewnością sprawi, że będzie się pracować przyjemniej i efektywniej.

Meblościanka RENO - biały & czarny połysk

Czarno-biała meblościanka RENO

Mała dla nastolatka

Nowoczesne małe meblościanki są wprost idealnym pomysłem do pokoju nastolatka, który sam jeszcze do końca nie wie, czego chce od życia, a z drugiej strony dość mocno ma ochotę podkreślić swoją indywidualność. W takim pokoju rewelacyjnie sprawdzą się meble, które sięgają po modne kontrasty. Te przełamują formę i idealnie łączą się z innymi elementami wyposażenia takimi jak łóżko, komoda czy biurko. Nie chodzi przecież o to, by u nastolatka panował eklektyzm, ale by spróbować nadać temu wyjątkowemu miejscu bardzo autonomiczny charakter. Mała czarna meblościanka MINI w kolorze czarnym może być ciekawym punktem wyjścia do aranżacji lub kropką nad „i”. Niewątpliwie to również idealne miejsce na sprzęt multimedialny oraz wszystkiego rodzaju najważniejsze pamiątki, talizmany czy fascynacje. Przy wyborze kolorystyki warto jednak pamiętać o tym, że przestrzeń nastolatka – jakkolwiek bywa ona chaotyczna, powinna również zapewnić odpowiednie miejsce do skupienia i nauki oraz oczywiście realizowania pasji.

MINI czarny mat&dąb artisan

Czarna mała meblościanka MINI czarny mat & dąb artisan

Małe meble mogą pomieścić bardzo wiele!

Meblościanki w wersji mini sprawdzają się również w salonach, które tworzą wspólną przestrzeń z kuchnią i jadalnią, a czasem nawet z holem. Wówczas szczególnie trzeba zadbać o pewną konsekwencję i starannie wybierać meble, które znaleźć się muszą, ale nie może być ich oczywiście za dużo. Dlatego poza kuchennymi szafkami, stołem z krzesłami oraz kompletem wypoczynkowym może nie zostać nam dużo miejsca na meblościankę. Wówczas świetnie sprawdzi się propozycja w wersji mini, którą zawsze można rozbudować o komody czy szafki, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba. Mała meblościanka może być również rewelacyjnym elementem dzielącym salon na strefę dzienną i sypialnianą. Takie rozwiązanie jest idealne w kawalerkach.

 

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.