transferuj

Komody grafitowe

Pomimo popularności białych mebli, które idealnie wpisują się w minimalistyczną stylistykę, niezwykle często wybierane stają się komody grafitowe w salonie oraz inne meble, które pozwalają stworzyć interesującą stylizację w pokoju dziennym. Ten trend wynika przede wszystkim z inspiracji skandynawskimi aranżacjami, które stawiają na prostotę, funkcjonalność, ale również na nieszablonowy design.

Moda na grafitowe komody w salonie, pokoju nastolatka czy też w sypialni pozwala wykorzystać przestrzeń, a tym samym nadać jej otwarty charakter i niezwykle nowoczesny kształt. Matowe wykończenie frontów oraz połączenie z korpusem w kolorze drewna sprawiają, że meble z kolekcji CLIF San Remo & Grafit Mat to doskonały pomysł do każdego wnętrza – podkreślą kolorystykę innych elementów takich jak komplet wypoczynkowy czy dodatki oraz wkomponują się w barwy stolarki. Komoda CLIF grafitowa GL San Remo & Grafit Mat w ciekawy sposób łączy przestrzeń do przechowywania i eksponowania, a jej niewielkie rozmiary świetnie będą pasować nawet do niewielkich wnętrz

 

Komody grafitowe do pokoju dziennego

Przede wszystkim jednak komody grafitowe są niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. W przestronnych szufladach i szafkach bez problemu przechowamy wszystkie ważne rzeczy, a w modelach z podświetleniem LED witryny pozwolą wyeksponować najcenniejsze drobiazgi. W szeregu różnych propozycji bez problemu dobrać można te, które będą idealnie wpisywać się i w wielkość wnętrza, i w nasze potrzeby. A te w dużej mierze zależą od tego, czy komodę grafitową do salonu wykorzystujemy również w jadalni, którą często tworzy się, łącząc kuchnię z pokojem dziennym. W tym momencie taki mebel staje się niezwykle pojemnym kredensem, który pozwala przechowywać elementy zastawy czy też dodatkowe nakrycia i obrusy. Duża trójdzielna komoda grafitowa CLIF SB to idealna przestrzeń do przechowywania. Pojemne szafki oraz szuflady sprawiają, że nawet w niewielkim pomieszczeniu wygospodarujemy wystarczające miejsce na wszystkie niezbędne nam rzeczy. Taki mebel sprawdzi się również w pokoju wymagającego nastolatka, gwarantując ład i niezwykle atrakcyjny wygląd. Doskonale będzie komponować się z innymi elementami systemu – pojemną szafą, komodą RTV grafitową czy też stylowym stolikiem kawowym.

 

Komody grafitowe pod telewizor

Komody grafitowe CLIF San Remo & Grafit Mat przykuwają uwagę również niezwykle atrakcyjnym matowym wykończeniem. Nowoczesnego charakteru dodają im charakterystyczne ścięcia w dolnej i górnej części frontów i proste uchwyty. Ten prosty zabieg nadaje całości lekkości, a także pokazuje skandynawskie inspiracje. Ciekawym meblem jest komoda grafitowa CLIF pod telewizor, która w pewien sposób tworzy tak potrzebną w salonie strefę multimediów. Poza długim niskim blatem, na którym można postawić sprzęt lub dekoracje znajdziemy w meblu praktyczne szafki z drzwiczkami otwieranymi do dołu oraz pojemną szufladę, w której przechować można wszystkie niezbędniki i piloty czy pady. Dzięki takiemu układowi swobodnie można korzystać z konsol do gier czy też sprzętu grającego, a w momencie, gdy ich nie potrzebujemy, wystarczy zamknąć szafki, a tym samym ograniczyć ilość eksponowanych gadżetów. Ciekawą opcją jest komoda RTV CLIF z grafitowym korpusem i białymi matowymi frontami, która nadaje wnętrzu minimalistycznego charakteru. Przede wszystkim meble z tej serii świetnie wpisują się w nowoczesny charakter salonów, a ich funkcjonalny układ pozwala utrzymać porządek, nie rezygnując ze stylu.

Komody grafitowe z witryną

Połączenia szafek i witryn to z jednej strony bardzo funkcjonalne rozwiązanie, a z drugiej doskonale optycznie powiększają wnętrze i nadają mu nowoczesnego charakteru. Komody grafitowe z witrynami CLIF to idealne miejsce do eksponowania najważniejszych przedmiotów. Dzięki stylowym podświetleniom białymi LED-ami zyskujemy bardzo oryginalny charakter całej przestrzeni. Duże witryny w komodzie grafitowej CLIF HB sprawdzą się na przykład w jadalni lub też w pokoju dziennym. Bardzo często jest to również wspólna przestrzeń. Oszklone elementy i podświetlenie nadają wnętrzu lekkości, a tym samym optycznie powiększają nawet bardzo nieustawne pokoje. Popularnością cieszy się również wyższa komoda grafitowa z witrynami CLIF SV , która w doskonały sposób zagospodarowuje pionową przestrzeń.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.