transferuj

Jakie meble do małego mieszkania

Większość z nas boryka się z problemem zbyt małej przestrzeni. W takim wypadku dostosowując umeblowanie do mieszkania, na pierwszym miejscu postawimy ergonomię i funkcjonalność. Dobrze w małych pokojach sprawdzają się pojemne komody, meble systemowe lub meblościanki, które są w stanie pomieścić wszystkie ważne dla nas rzeczy.

Pamiętając o właściwościach kolorów, to jasne fronty, szczególnie na wysoki połysk, optycznie będą powiększać pokój. Salon mądrze urządzony nie musi być zagracony, by spełniać swoją funkcję. W zależności od przestrzeni, jaką dysponujemy bez problemu sami skompletujemy zestaw odpowiadający oczekiwaniom i możliwościom. Z bogatej kolekcji witryn, komód, szafek czy półek bez problemu stworzysz niepowtarzalny komplet szyty na miarę małego mieszkania.

Komoda z serii Spice to przykład minimalistycznego mebla, który doskonale będzie wyglądać w nowoczesnym wnętrzu. Duży pojemny mebel z powodzeniem może być jedynym miejscem przechowywania w salonie, a także półką pod telewizor. Pojemne szafki i szuflady bez problemu pomieszczą najważniejsze rzeczy, które chcesz mieć pod ręką i ukryją te rzadko używane. Sama konstrukcja bryły pozbawiona klasycznych uchwytów sprawia wrażenie lekkiej. W całym systemie Spice możesz wybrać jeszcze komody z elementami witryn podświetlanych LED.

Komoda Spice Biała

Odważniejszym pomysłem jest seria mebli Lauren. Znajdziemy w niej witryny, komody czy też całą meblościankę. Białą bryłę mebla rozbijają czarne akcenty w postaci obramowania szklanych elementów witryn oraz podświetlenie ich niebieskim światłem LED. Czarne długie uchwyty dodają elegancji, a optycznie dzielenie przestrzeni mebla na segmenty sprawia, że jest to propozycja odpowiadająca najnowszym trendom. To pojemny zestaw mebli z ciekawym pomysłem na eksponowanie ważnych dla nas przedmiotów.

Meble Lauren

Czerwona propozycja to nowatorski pomysł. Czerwona meblościanka Timber Red to doskonały sposób, by w prosty sposób przykuć uwagę naszych gości. Zaokrąglone meble na wysoki połysk wyglądają na mniejsze, a jednocześnie są bardzo pojemne i bez problemu pomieszczą najważniejsze rzeczy. To dobra propozycja do minimalistycznego salonu, w którym meble mogą dominować nad innymi elementami wystroju.

Czerwona meblościanka Timber Red

Małe mieszkanie nie musi być wielkim wyzwaniem, niewątpliwie wymaga dobrych pomysłów i przemyślanych mebli. W naszej ofercie bez problemu znajdziesz całe meblościanki i pojedyncze elementy mebli systemowych, które pozwolą ci stworzyć niepowtarzalną, funkcjonalną przestrzeń.

 

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.