transferuj

Grafitowe meble MOONLIGHT

Są meble, które zachwycają prostotą, wykończeniem i stylem, który nie sięga po wymyślne kształty i nie zaskakuje dodatkami. Ta pewnego rodzaju surowość w formie i kolorze sprawia, że obok Meblościanki MOONLIGHT ciężko będzie przejść obojętnie. Tego typu propozycja doskonale będzie wpisywać się w minimalistyczne i industrialne wnętrza, a atrakcyjne połączenia sprawią, że niemalże każdy dostrzeże w niej powód, by stanęła u niego w salonie czy pokoju nastolatka lub w gabinecie.

 

Grafit i światło

Największą zaletą Meblościanki MOONLIGHT jest prosta dość masywna forma, która zostaje podzielona półkami i szufladami oraz szafkami. Grafitową bryłę rozbijają przeszklone witryny oraz podświetlane LED-ami półki, co nie tylko daje ciekawy efekt aranżacyjny, ale również sprawia, że meble nabierają głębi i stają się rewelacyjnym miejscem do ekspozycji atrakcyjnych detali. Poza otwartymi przestrzeniami meblościanka to również szereg pojemnych szafek, w których można przechować te wszystkie rzeczy, które chce się mieć pod ręką. MOONLIGHT sprawdzi się więc i w dużej przestrzeni, i w niewielkim salonie, odpowiadając na wszystkie potrzeby domowników. Ważną rolę w tym zestawie będzie pełnić komoda RTV, która jest dedykowanym miejscem, by postawić na niej telewizor, ale w szafkach, na półkach i na blacie znajdzie się również bardzo dużo miejsca na cały sprzęt multimedialny, jakim lubimy się otaczać.

MEBLOŚCIANKA MOONLIGHT

Zestaw skrojony na miarę

Meblościanka MOONLIGHT składa się tylko z trzech elementów, ale daje tak duże możliwości aranżacyjne, że sprawdzi się w każdej przestrzeni. Oczywiście na pierwszy rzut oka przyciągać będzie bardzo prosta bryła mebli. Poza tym projektanci wybrali modny grafit o matowym wykończeniu oraz połączyli go ze szlachetnym kolorem dąb artisan. Barwy drewna tworzą niezwykle atrakcyjny kontrast i zostały podkreślone białym światłem LED. Z drugiej strony, taki detal aranżacyjny wprowadza niezwykle elegancki styl do wnętrza oraz pozwala dopasować meble do innych elementów stolarki. Dąb artisan pojawia się przede wszystkim na frontach szafki wiszącej oraz jako wykończenie tyłu otwartych półek. Dzięki temu tworzy się przyjemny i konsekwentny dekor.

Funkcjonalna meblościanka

Niejako głównym elementem Meblościanki MOONLIGHT staje się duża komoda pod telewizor, która może pełnić rolę centrum multimedialnego, ale doskonale sprawdzi się również jako samodzielny mebel w pokoju nastolatka czy też kredens w jadalni. Ta multifunkcjonalność wynika przede wszystkim z budowy komody. Dwie dłuższe szafki z półkami, dwie długie szuflady i dwie otwarte półki dają relatywnie bardzo dużo miejsca do przechowywania. Co istotne, w przeciwieństwie do innych szafek RTV Komoda MOONLIGHT jest dość wysoka, a dzięki temu sprawdzi się w różnych aranżacjach. Warto również zwrócić uwagę na eleganckie podłużne uchwyty, które nadają całości niezwykle szlachetnego charakteru. Komodę uzupełnia stojąca szafka MOONLIGHT z podświetlaną witryną w centralnym miejscu słupka. Ten wysoki meble będzie doskonałym miejscem na przechowywanie różnych rzeczy, ale również na ekspozycję cennych czy designerskich dodatków, jakimi się chcemy w salonie pochwalić. Trzecim elementem jest szafka wisząca MOONLIGHT, która jest podzielona na trzy części. Tu bryłę rozbijać będą fronty wykończone dekorem w kolorze dębu oraz otwarta podświetlona półka. Cały zestaw świetnie prezentuje się razem, ale bez problemu można go rozbić i zgodnie z najnowszymi trendami nie zabudowywać jednej ściany, a tym samym otworzyć przestrzeń. Meblościanka MOONLIGHT tak jak meble modułowe pozwala się ustawiać tak, jak tylko chcemy i doskonale odpowiada na potrzeby. Poza tym rewelacyjnie wygląda, a także podkreśli i styl wnętrza, i charakter gospodarzy. Moda na grafitowe meble trafia w gust i młodszych, i starszych, i tych, co lubią ryzykować i tych, którzy są już nieco zmęczeni dominującą minimalistyczną bielą.

Funkcjonalna meblościanka Monlight

Grafit i co dalej

Grafitowe meble z pewnością są nieoczywiste, a moda na ten kolor jest wynikiem eksperymentowania z barwami i formami oraz trendami skandynawskimi. To szczególnie mocno widać w połączeniach z barwami drewna. Z drugiej strony, nie można grafitowej meblościance MOONLIGHT odmówić oryginalności. Stanowi ona również świetne tło dla dodatków we wszystkich kolorach i bez problemu można stworzyć salon, który będzie wpisywać się w industrialne surowe klimaty, jak i pokój dzienny nieco w stylistyce vintage czy też wspomnianym już skandynawskim wykończeniu. Grafit rewelacyjnie komponuje się z intensywnymi barwami oraz pastelami. Daj się porwać wyobraźni i zobacz, że Meblościanka MOONLIGHT zaskoczy cię wieloma możliwościami.

 

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.