transferuj

Dystrybutor mebli systemowych i meblościanek

W Furnival.pl udowadniamy, że dobre meble nie muszą być drogie. Warto więc przyjrzeć się naszym propozycjom zestawów mebli i meblościanek, które doskonale wpisują się w nowoczesne trendy meblarskie. Zarówno tak popularny minimalizm, jak i nawiązania do stylu skandynawskiego czy ciekawe połączenia kolorystyczne, a nade wszystko funkcjonalna i estetyczna forma sprawiają, że od 2011 z powodzeniem firma zdobywamy zaufanie klientów, a nasze meblościanki stają się niemalże kultowymi.

Furnival.pl to przede wszystkim doświadczenie w branży i doskonała współpraca z partnerami. To dzięki temu do klientów mogą trafiać meble najwyższej jakości w najkrótszym z możliwych terminów. To również gwarancja bezpiecznego dowozu do odbiorcy oraz najwyższej jakości wszystkich elementów. Z drugiej strony nasi doradcy są bardzo otwarci na sugestie, a tym samym stale doskonalą system sprzedażowy i jakość, która po prostu procentuje.

Warto zwrócić uwagę na nowości, które pojawiają się na stronie Furnival.pl oraz w naszych katalogach. Są odpowiedzią na najnowsze trendy w meblarstwie oraz pytania Klientów. Dlatego mają oni zawsze pewność, że oferuje się im meble, które są nie tylko modne, ale przede wszystkim funkcjonalne i dostosowane do potrzeb człowieka XXI wieku. Spełnianie tych oczekiwań i nastawienie na lojalność, terminowość oraz kompetencje sprawiają, że grono Klientów stale się powiększa, a stali bywalcy sklepu meblują z nimi kolejne pokoje lub też następne mieszkania. To najlepsza rekomendacja, jaką można uzyskać. Internet i szybka sieć dystrybucji pozwalają dotrzeć z ofertą do każdego klienta, który wie doskonale, że:

DOBRE MEBLE NIE MUSZĄ BYĆ DROGIE

 

Katalog produktów na rok 2018 dostępny jest do pobrania: Katalog Produktów.

Furnival Katalog 2017

 

 

 

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.