transferuj

Czarne meble do salonu na wysoki połysk

Moda na czarne meble do salonu na wysoki połysk wraca co kilka lat i niezmiennie jest synonimem ekstrawagancji oraz elegancji. Nowoczesne meblościanki pozwalają stworzyć w pokoju dziennym rewelacyjny klimat, a dzięki podświetleniu, frezom czy też efektom 3D w prosty sposób możemy nadać wnętrzu niecodzienny klimat. Moda na czarne meble systemowe niejako przeczy powszechnym sądom, że ciemne kolory zmniejszają przestrzeń. Umiejętnie skomponowany zestaw szafek i komód doskonale podkreśli głębię, a połysk stworzy ciekawe efekty wizualne. Modne czarne meblościanki są zatem fantastycznym pomysłem, by zaakcentować doskonały gust i poszukiwać ciekawych aranżacji.

 

Czarne meble na wysoki połysk

Na pierwszy rzut oka czarne meble o wysokim połysku mogą wydawać nam się chłodne. Szczególnie że najczęściej wybierane są do nowoczesnych salonów. Podstawą będzie zatem takie skomponowanie całości, by wyrazisty, a nawet luksusowy efekt nieco złagodzić, jeśli faktycznie tego potrzebujemy. W aranżacjach wiele zależy od koloru i faktury ścian czy też dobranego kompletu wypoczynkowego i dodatków. A do czarnych komód pasować będzie niemalże wszystko. Te popularne i funkcjonalne meble cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ w ciekawy sposób pozwalają organizować przestrzeń w jej niższych partiach. Czarna Komoda BLADE swój ciekawy charakter zawdzięcza bardzo symetrycznej strukturze. Trzy otwierane szafki są wewnętrznie podzielone stylowym podświetleniem LED, co daje bardzo modny efekt modułów. Poza tym czarne fronty o wysokim połysku zostały wykończone ryflą w kształcie fali, co daje interesujący efekt 3D oraz idealnie załamuje światło, tworząc wrażenie przestrzenne. Modny biało-czarny kontrast tworzy natomiast Komoda RENO. Na matowym jasnym korpusie mamy osadzone czarne fronty o wysokim połysku z rewelacyjnymi witrynami podświetlanymi niebieskimi LEDami. To również niezwykle praktyczny mebel, łączący szafki z szufladami, w których można pomieścić wszystko.

 

 

Meblościanki czarny połysk

Popularne zestawy dzięki nowoczesnemu wykończeniu nabierają zupełnie innego charakteru. Uwagę przykuwa przede wszystkim funkcjonalność kompletów oraz dążenie do tego, by jak najmniej obciążać przestrzeń. Stąd też duży nacisk na to, by czarne meblościanki o wysokim połysku nie tworzyły jednej ściany, jak to było jeszcze nie tak dawno temu. Odpowiednie ustawienie szafek czy komód i półek pozwoli nam uzyskać wymarzony efekt. Niezwykle popularnym rozwiązaniem jest podkreślanie  czarnymi komodami RTV o wysokim połysku strefy multimediów. W Meblościance MODICA cała strefa pod telewizorem jest zabudowana niezwykle funkcjonalnymi szafkami i otwartymi przestrzeniami, w których można pomieścić cały sprzęt oraz designerskie dodatki. Uwagę przykuwają również oryginalne fronty o wysokimi połysku, które fantastycznie odbijają światło, dając wrażenie lekkości. Natomiast nowoczesna czarna Meblościanka MODERN BLACK fantastycznie wykorzystuje modę na futurystyczne inspiracje. Szklane czarne fronty o wysokim połysku poprzecinane są listwami LED w dowolnych kolorach. Dzięki temu w salonie będziemy w stanie stworzyć niezwykle nowoczesną a zarazem nieszablonową jakość.

Czarne szafy

Uzupełniając modne czarne meblościanki o wysokim połysku o funkcjonalne szafy możemy w salonie czy też w sypialni, stworzyć można bardzo konsekwentną aranżację, w której przechowamy wszystko. Takie propozycje sprawdzą się również w przedpokoju lub też w pokoju nastolatka. Dwudrzwiowa czarna szafa o wysokim połysku zapewni dużo przestrzeni na wiszące rzeczy. Ta dość prosta konstrukcja dzięki oryginalnemu wykończeniu frontów stworzy również interesujące wrażenia optyczne. W większej wersji czarna szafa BLADE dodatkowo zamontowane ma duże lustro w środkowej części, które jest świetny elementem dekoracyjnym oraz niezwykle funkcjonalnym frontem w każdej garderobie lub też w przedpokoju.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.