transferuj

Czarne komody

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie komody są jednymi z ulubionych mebli Polaków. Coraz więcej osób aranżuje swój salon czy też sypialnię, wykorzystując tylko niższe lub wyższe propozycje. Taki układ komód z szufladami w ciekawy sposób powiększa optycznie przestrzeń i pozwala zagospodarować miejsce na ścianie na przykład na telewizor lub też coraz modniejsze ekrany. Chcąc stworzyć nieszablonowe i eleganckie wnętrze z charakterem coraz chętniej sięgamy więc po czarne komody do salonu. To wyjątkowe propozycje, które zazwyczaj wykończone są wysokim połyskiem lub niezwykle atrakcyjnymi frezami.

 

Czarne komody na wysoki połysk

Stylowe czarne komody świetnie wpisują się w nowoczesne aranżacje wnętrz. Dzięki wykończeniu o wysokim połysku wprowadzają ciekawe załamania świetlne, a tym samym optycznie powiększają wnętrze. Takie propozycje niezależnie od tego, czy wybierzemy komodę z szufladami czy szafkami, pozwolą nam stworzyć atrakcyjną aranżację, która dodatkowo będzie niezwykle praktyczna, ponieważ pomieścimy w niej wszystkie potrzebne rzeczy. Modna komoda RENO wykorzystuje ciekawe kontrasty czerni i bieli oraz matu i połysku. Dodatkowo nowoczesny efekt pogłębia podświetlana na niebiesko oszklona witryna. Niezwykły charakter czarnej komody z szufladami sprawia, że będzie się doskonale prezentować w salonie czy też pokoju młodzieżowym wraz z innymi elementami systemu lub też białymi czy czarnymi meblami. Ta pewnego rodzaju uniwersalność sprawia również, że wnętrze prezentuje się niezwykle oryginalnie.

 

Czarne komody do salonu

Nowoczesne czarne komody świetnie wyglądają w salonie, sypialni czy też gabinecie. Niewątpliwie wprowadzają do wnętrza bardzo nieszablonowy charakter i może właśnie dlatego co kilka lat wracają do łask i stanowią ciekawy kontrast do minimalistycznej bieli czy też kolorów drewna. Poza tym w modzie są ciekawe połączenia i nieszablonowe rozwiązania, które tworzą nawet futurystyczne akcenty. Futurystyczna czarna komoda BLADE w ciekawy sposób wykorzystuje światło w przełamaniu dość dużej bryły. Dzięki sztucznemu podziałowi frontów podświetlaną półką uzyskujemy modny efekt modułów, a wykończenie okleiną przypominającą piasek na plaży lub fale daje niezwykłe wrażenia optyczne. Taka czarna nowoczesna komoda zarówno samodzielnie, jak i jako uzupełnienie meblościanki jest idealnym pomysłem na wykończenie wnętrza.

 

Komody biało-czarne 

Komody z szufladami i szafkami świetnie sprawdzają się w różnych wnętrzach, a ich praktyczny wymiar jest tak samo istotny jak rewelacyjny wygląd. Poza tym dzięki temu że w szeregu mebli systemowych znajdziemy różne proporcje, bez problemu stworzymy zestaw, który idealnie wypełni wnętrze. Nowoczesne komody mogą być uzupełniane przez szafki, witryny, półki czy też stoliki RTV i zazwyczaj takie połączenia tworzymy w obrębie jednego systemu. Z drugiej strony, gdy sięgamy po propozycje w kontrastowych biało-czarnych kolorach, to możliwości aranżacyjnych może pojawić nam się więcej. Biała komoda CLIF świetnie współgra z grafitowym korpusem. Nowoczesny charakter mebla podkreśla matowe wykończenie oraz ścięcie frontów w górnej i dolnej części. Takie rozwiązanie nadaje całości lekkości. W szeregu różnych propozycji systemu meblowego CLIF znaleźć można różnego rodzaju komody nowoczesne do sypialni czy salonu, wykorzystujące na przykład elementy witryn czy praktyczne szuflady. Poza tym spośród wyższych i niższych propozycji bez problemu złożymy zestaw szyty na miarę.


Nowoczesne komody to ciekawe projekty połączenia kolorów, faktur i kolorów. W znaczący sposób wpływają na to, jak będziemy czuć się w salonie czy sypialni. Poza tym pokazują nasz gust oraz wpisują się w potrzeby. Dlatego właśnie modne komody z szufladami to nie tylko piękne i oryginalne meble, ale przede wszystkim praktyczne miejsce do przechowywania czy też ekspozycji sprzętu multimedialnego lub też dekoracji. Modę na ciekawe połączenia ciemnych grafitowych frontów oraz korpusów w kolorze szklanego drewna widać przede wszystkim we wnętrzach inspirowanych stylistyką skandynawską, a ta wyjątkowo wpisuje się w różnego typu przestrzenie, wprowadzając do nich ład i oryginalność.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.