transferuj

Białe zestawy mebli do salonu

Podstawową cechą stylu minimalistycznego jest tendencja, by wszystkie elementy były proste i utrzymane w jasnych kolorach. Prym wiedzie tutaj biel. Dodatkowo fronty na wysoki połysk mają optycznie powiększać przestrzeń, pozwalać na różnego rodzaju aranżacje. Designerskie wnętrze jest proste i skromne, nie razi ilością dodatków lecz konsekwentnie trzyma się formy. W Furnival.pl bez problemu stworzysz własny niepowtarzalny zestaw mebli w zależności od tego, jaki są twoje oczekiwania i jaką przestrzenią dysponujesz.

Każda z serii to wielość możliwości doboru komód, szafek, półek czy witryn, a także stolików. W zależności od oczekiwań, wielości pomieszczenia i efektu, jaki chcemy uzyskać bez problemu stworzysz swoją meblościankę.

Nowoczesnym białym zestawem jest system Lauren. Ascetyczna forma i kolorystyka zostaje podkreślona przez podświetlone na niebiesko witryny. Wykończenie czarnymi obramowaniami szkła oraz uchwytami nadaje elegancji i harmonii. To doskonała propozycja do minimalistycznego salonu, gdzie białe fronty na wysoki połysk będą stanowić doskonałe połączenie funkcjonalności i nowoczesności. Meblościankę możemy uzupełnić witrynami i komodami w zależności od potrzeb. Ciekawym pomysłem jest również aranżacja pokoju samymi niskimi meblami.

System Lauren biały
Mniej futurystyczną formą jest zestaw mebli do salonu Panda. Białe fronty w środkowej części są frezowane, a u góry i na dole zakończone są w formie tzw. „mydełka”. Te zabiegi dodają meblom elegancji. Mniej również rzucają się w oczy witryny, które mniejsze i oświetlone łagodniejszym światłem LED wprowadzają klimatyczny nastrój. Meblem, który dominuje w tym zestawie jest niewątpliwie stolik kawowy ze szklanym czarnym blatem. Mimo że jest on duży i sprawia wrażenie masywnego, to designerski pomysł połączenia struktury frontów, szkła, miejsc do przechowywania oraz nieco akwarystycznego oświetlenia doskonale będzie sprawdzał się jako punkt centralny salonu.

Meble do salonu Panda - białe
Piękną ascetyczną formą jest zestaw do salonu Spice. To czysta biel. Fronty na wysoki połysk, brak uchwytów, designerski system otwierania, białe światło LED oświetlające witryny sprawiają, że te meble doskonale będą sprawdzać się w nowoczesnym minimalistycznym salonie. Obok komód, szafek pod RTV doskonale prezentują się witryny. Sam zestaw jest tak prosty, że pozwala na zastosowanie nawet bardzo zdecydowanych dodatków.

Zestaw mebli do salonu Spice

Można by pomyśleć, że moda na białe meble jest chwilowa, ale to jedne z najbardziej uniwersalnych zestawów. W zależności od kolorów czy faktur ścian oraz dodatków możemy białym meblom nadać nowe życie.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.