transferuj

Białe meble młodzieżowe

Zastanawiacie się, w jaki sposób dostosować pokój nastolatka do jego zmiennych gustów, chwilowych fascynacji. Rozwiązaniem może być konwencja uniwersalna, która dopasuje się idealnie do zmiany koloru ściany czy też dekoracji. W pewnym sensie wszechstronne są meble białe, które dają pole do popisu naszej kreatywnej młodzieży.

 

Nie bójmy się, że biel jest zimna, nudna i przewidywalna. Oprócz elegancji i minimalizmu, jakie w sobie nosi, meble w tym kolorze dopasują się do każdego wnętrza. Nie narzucają konwencji, równie dobrze sprawdzą się w pokoju dziewczyny, jak i chłopca.

Białe meble młodzieżowe - komoda spice

W pokoju nastolatka biała komoda, czy cała meblościanka sprawdzą się doskonale. Elegancka i minimalistyczna Komoda SPICE SB 2 BIAŁY POŁYSK to funkcjonalny mebel, który pomieści najważniejsze rzeczy młodego człowieka. Nie ograniczają jej nawet uchwyty, a przeszklone witryny z oświetleniem LED są doskonałym miejscem na prezentację najcenniejszych skarbów. W ten sposób nabierze ona indywidualnego charakteru.

Biała komoda młodzieżowa

Jeżeli szukasz modułowego mebla, przyjrzyj się BLADE KOMODA SB - TITAN & WHITE. Korpus w kolorze tytanu i białe fronty w kształcie kwadratów doskonale podkreślą styl pokoju młodzieżowego. Nowoczesny mebel szczególnie podkreślają szklane półki podświetlone światłem LED. Dzielą one optycznie przestrzeń, pozwalają nadać wyjątkowego charakteru całemu pokojowi. A dodatki? Dobierz, jakie tylko chcesz.

Białe meble młodzieżowe - zestaw

Nowoczesne meble operują prostą formą i wykorzystują światło dla podkreślenia wyjątkowości całej przestrzeni. Witryna LAUREN SV WHITE to przykład, w jak harmonijny sposób można połączyć biel z niebieskim światłem LED i mimo pozornego chłodu uzyskać efekt eleganckiego mebla. Smaku dodają również czarne uchwyty i obramowanie szkła. Z tej serii na uwagę zasługuje również komoda, która pomieści wszystkie potrzebne młodemu człowiekowi przedmioty.

Niezależnie od tego, do jakich celów młody człowiek wykorzystuje swój pokój - do nauki, rozwijania pasji, spotkań ze znajomymi, czy po prostu tylko tam śpi - białe meble młodzieżowe sprawdzą się doskonale. Uzupełnią wnętrze, pozwolą wykorzystać każdy kolor dodatków czy też ściany. W swoim pokoju nastolatek zawsze się będzie czuł wyjątkowo. Poszukujesz białych zestawów w nieco innym stylu? Polecamy jeden z wpisów, dotyczący białych mebli lakierowanych

 

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.