transferuj

Białe komody do salonu – wystrój w eleganckim, uniwersalnym stylu

Zmiany w życiu są dobre. Czasami każdego z nas nachodzi potrzeba odmiany swojej przestrzeni życiowej, zrobienia czegoś na nowo, metamorfozy otoczenia. Dla niektórych może być to jedynie dodanie jakiegoś niewielkiego elementu, ot zwyczajnego gadżetu, inni czują potrzebę całkowitego przemeblowania mieszkania i zmiany stylizacji.

 

Małe duże zmiany

Niezależnie od tego, czy planujesz generalny remont domu, zmianę aranżacji czy jedynie przemeblowanie w każdym z tych przypadków polecamy białe komody do salonu, które są eleganckie i dają ogromne możliwości aranżacyjne, a ich szeroki wybór znajdziesz w sklepie Furnival.pl

Biel jest na tyle popularnym i uniwersalnym kolorem, że doskonale łączy się z większością stylów aranżacji – minimalistycznym, gdzie każdy element ma swoje znaczenie i nie ma miejsca na zbędne dodatki; skandynawskim, w którym dominują chłodne barwy i surowy styl wystroju; modernistycznym, klasycznym czy glamour. Oczywiście inną sprawą jest to jaki model wybierzesz, by pasowała do reszty mebli, ale pod względem kolorystycznym jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Decydując się na białe komody do salonu, nie będziesz mieć problemów z dobraniem pozostałych mebli oraz dodatków.

Białe komody do salonu – jaką wybrać?

Na przykład biała komoda Spice SB 1 to prosty w założeniu wysoko funkcjonalny mebel z dużą ilością szafek, półek i schowków. Jest to model o klasycznym kształcie, który bez problemu skomponujesz z większością białych zestawów.

Komoda spice BS 1 biały połysk

Biała komoda Spice SB z połyskiem

Inną ciekawą propozycją o równie wszechstronnym zastosowaniu jest komoda Spice HB biały połysk ze szklaną witryną na ozdobne precjoza, świąteczną zastawę, kieliszki lub inne przedmioty dekoracyjne.

Biała komoda z witryną - Spice HB

Komoda Spice SB biała (połysk) ze szklaną witryną

A co powiesz na białą komodę do salonu z podświetlaną witryną? Komoda Lauren HB white zaskoczy Cię swoim designem – ten mebel urzeka i hipnotyzuje. Z pewnością wyróżni się na tle innych mebli, a jednocześnie stworzy z nimi zgraną całość i nie będzie się kłóciła z aranżacją, nawet jeśli pozostałe pochodzą z innego kompletu.

 Biała komoda z podświetleniem

 Biała komoda z połyskiem i podświetlaną witryną - model Lauren HB

 

A może coś innego?

Wybór wśród białych komód do salonu jest naprawdę imponujący, a do tego dochodzi jeszcze cały szereg mebli systemowych, z których możesz według własnego uznania tworzyć indywidualne kompozycje. Natomiast jeśli chcesz, by wszystkie elementy pochodziły z tego zestawu i tworzyły idealnie zgrana i przemyślaną kompozycje, polecamy wybór meblościanek. Aby całkowicie zmienić wystrój mieszkania, nie trzeba inwestować ogromnych pieniędzy, wystarczy nieco pomysłowości, przemyślana koncepcja i odrobina dobrego smaku.

Zdjęcia

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.