transferuj

Artykuły

Jak zaprojektować modne wnętrze salonu?

Jak zaprojektować modne wnętrze salonu?

Zakup nowego mieszkania, remont, a czasem tylko ochota, by coś we wnętrzu zmienić, sprawiają, że zaczynamy wertować katalogi, strony internetowe i blogi w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów na meble. Chodzi o to, by było modnie, wygodnie oraz oczywiście oryginalnie. Aranżacja salonu jest więc wymierną wielu różnych elementów, ale w praktyce to mieszkańcy muszą się w nim dobrze czuć. Pokój dzienny jest nie tylko wizytówką mieszkania, ale również jego sercem – wymagającym szczególnej uwagi, ale również stwarzającym niezwykłą przestrzeń do odpoczynku, spotkań, rozmów i jedzenia. Projektowanie modnego salonu jest nie tylko poszukiwaniem rozwiązań, które są w modzie, ale również odpowiadaniem na potrzeby wszystkich domowników i dopasowywaniem mebli do kształtu pokoju, jego funkcji, a także innych elementów aranżacji. Trudne? Niekoniecznie.

Nowoczesne meble do salonu na wysoki połysk

Nowoczesne meble do salonu na wysoki połysk

Meble o wysokim połysku to trend, który powraca co kilka lat. Wywołuje on szereg bardzo skrajnych emocji – począwszy od wielkiego zachwytu, poprzez dość obojętne reakcje, aż do wskazywania wad tego rozwiązania. Z pewnością obecnie są synonimem nowoczesności, rewelacyjnie odbijają światło oraz sprawiają, że kolory są bardziej intensywne. Dlatego właśnie najczęściej stajemy przed dylematem, jakie fronty wybrać - matowe, półmatowe czy na wysoki połysk. I bardzo często decydujemy się na te ostatnie.

Białe meble z drewnem

Białe meble z drewnem

Biel. Najmodniejszy, najbardziej uniwersalny i najchętniej wykorzystywany kolor we wnętrzach. Choć zmieniają się trendy, to zawsze chętnie sięgamy po jasne meble, malujemy ściany czy też dobieramy dodatki w szlachetnych barwach. Biel obecnie jest sztandarowym kolorem minimalistów, świetnie powiększa przestrzeń i sprawia, że we wnętrzach jest przestronnej, o ile oczywiście zrezygnujemy ze zbędnych dekoracji. Inny trend łączy biel z elementami szlachetnego drewna. W ten sposób przestrzeń nabiera niezwykłego skandynawskiego charakteru.

Nowy model FASTEBO

Nowy model FASTEBO

Urządzanie nowoczesnych wnętrz to balansowanie pomiędzy trendami, estetyką i funkcjonalnością. Wiele oczywiście zależeć będzie od naszych potrzeb i wielkości oraz kształtu wnętrza. W całym szeregu często podobnych meblościanek czy też pojedynczych elementów, które można ze sobą ciekawie zostawiać, szukamy oryginalnych propozycji, chcemy, by nasz salon wyróżniał się na tle innych, nawet gdy stawiamy na minimalizm. Tu z pomocą przychodzi nowy model - FASTEBO

Dlaczego meble z Furnival są w tak dobrych cenach

Dlaczego meble z Furnival są w tak dobrych cenach

Urządzanie wnętrz to szereg różnych kompromisów i jeszcze więcej dylematów. Między przeglądaniem katalogów wnętrzarskich i stron sklepów internetowych i inspirujących blogów z pewnością wielu z nas będzie koncentrować się na budżecie, jakim dysponujemy. Okazuje się, że niska cena mebli nie wyklucza jakości oraz modnych rozwiązań - dokładamy wszelkich starań, by obniżyć koszty i w ten sposób również przyciągać potencjalnych klientów.

W bieli i czerni - Meblościanka RAKE

W bieli i czerni - Meblościanka RAKE

Kontrastowe połączenie czerni i bieli to jedno z najchętniej i najczęściej wykorzystywanych zabiegów aranżacyjnych. Pojawia się nie tylko w meblarstwie i urządzaniu wnętrz różnego przeznaczenia, ale również w garderobie. Biel i czerń wprowadzają elegancki oraz gustowny charakter, a także są doskonałym punktem wyjścia do różnych stylizacji wnętrz - jak Meblościanka RAKE. Choć to połączenie niemal nieśmiertelne, to można się zastanawiać, czy może jeszcze zaskakiwać. Odpowiedź jest prosta. Może i to nie tylko kolorem, ale również wzorem, wykończeniem czy też zestawieniem różnych materiałów.

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.