transferuj

Artykuły

Nowoczesne meblościanki ze sklepu internetowego Furnival

Nowoczesne meblościanki ze sklepu internetowego Furnival

Nowoczesne meblościanki do salonu to jedna z najczęściej wybieranych aranżacji pokoju dziennego. Przede wszystkim rewelacyjnie odpowiada na potrzeby wszystkich domowników, świetnie wygląda oraz jest bardzo praktyczna. Tym samym bez problemu można ją ustawić nawet w trudnym wnętrzu ze względu na pewnego rodzaju modułowość zestawu. Tym samym nowoczesne meblościanki zaprzeczają swojemu rodowodowi – znanym z PRL-u kompletom mebli, które zastawiały dużą część pokoju, znacznie ograniczając miejsce. Dlatego właśnie tak chętnie pozbyliśmy się ich z naszych wnętrz, a miejsce przechowywania, ekspozycji czy też multimediów zajęły lekkie minimalistyczne komplety. Ten trend jest widoczny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. W efekcie białe, czarne, kolorowe meblościanki nowoczesne stają się motywem przewodnim wielu mieszkań, a poza salonem pojawiają się także w pokoju nastolatka, sypialni czy gabinecie.

Meblościanka z komodą

Meblościanka z komodą

Meblościanka to niezwykle popularne rozwiązanie do mniejszych i większych wnętrz, a obecnie przeżywa swój prawdziwy renesans. Można powiedzieć nawet, że narodziła się na nowo, bo świetnie wpisuje się w nowoczesne trendy. W efekcie pozwala zagospodarować każdą przestrzeń w oryginalny, estetyczny i funkcjonalny sposób. Od pierwowzoru nowoczesne meblościanki różni prawie wszystko i tak naprawdę powinniśmy mówić o meblach systemowych, które można ze sobą zestawiać w dowolny sposób, dopasowując zestaw do potrzeb, wielkości i kształtu pokoju. Poza tym warto zauważyć także, że w wielu kolekcjach komody stanowią ważny element meblościanek. A to świetne miejsce do przechowywania.

Nowoczesne komody

Nowoczesne komody

Meble przede wszystkim mają zapewnić odpowiednią przestrzeń przechowywania. Poza tym oczywiście powinny świetnie wyglądać. W nowoczesnych przestrzeniach najchętniej sięga się po komody. Wynika to z faktu, że pozwalają one stworzyć funkcjonalne i estetyczne aranżacje i zabudowują dolne przestrzenie ściany, a tym samym optycznie powiększają pokój. Poza tym komody są multifunkcjonalne i sprawdzają się w każdym wnętrzu.

Meble pokojowe w stylu skandynawskim

Meble pokojowe w stylu skandynawskim

Najczęściej powtarzanym hasłem na blogach wnętrzarskich czy też w katalogach meblowych niewątpliwie jest „styl skandynawski”. To synonim naszych czasów, który rewelacyjnie wpisał się w potrzeby współczesnych ludzi. Nie wynika to tylko z popularności znanych sieciówek, ale przede wszystkim z faktu, że jasne i funkcjonalne meble zachwycają prostotą oraz tym, że pasują do większości wnętrz. Świetnie sprawdzą się w salonie, pokoju młodzieżowym czy w biurze, a ilość możliwości, jakie dają meble systemowe, pozwala zaaranżować każdą przestrzeń dokładnie tak, jak się chce.

Meblościanka z połyskiem czy matowa?

Meblościanka z połyskiem czy matowa?

Wśród różnych aranżacji i propozycji meblościanek do salonów niezmiennie najważniejszym dylematem jest to, czy wybrać matowe wykończenie czy też to z połyskiem. Oczywiście pewne cechy niesie w sobie konkretny styl, ale niezwykle ważne są również preferencje, gust, a także pewnego rodzaju stereotypy, które towarzyszą urządzaniu wnętrz. W pewien sposób decyzja o tym, jaką meblościankę wybrać, jest więc wymierną mody, oczekiwań i stylu, w jakim chcemy się urządzić. I choć być może nigdy nie sięgnąłeś po meble z połyskiem, to może odważysz się na taką aranżację, która jest nie tylko modna, ale będzie świetnie się prezentować w nowoczesnym wnętrzu i sprawi, że poczujesz się w nim doskonale.

Designerskie meble do salonu

Designerskie meble do salonu

Od salonu wymagamy wiele. Często na niewielkiej przestrzeni chcemy stworzyć idealne miejsce do odpoczywania, pracy, spotkań, jedzenia, zabawy. Ta lista może nie mieć końca, ponieważ pokój dzienny to właśnie wszystkie aktywności wszystkich domowników. Poza tym ma być oczywiście modnie, wygodnie i funkcjonalnie, a hasłem, które powraca od kilku sezonów jest „designerski” i coraz chętniej szukamy dodatków i mebli, które w jakiś sposób wychodzą poza standardowe ramy – zachwycają kolorem, kształtem, wykończeniem czy po prostu pomysłem. A wyobraźnia projektantów jest nieograniczona. Warto przy tym pamiętać o tym, że urządzenie designerskiego wnętrza wcale nie musi być kosztowną inwestycją.

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.