transferuj

Artykuły

Meble młodzieżowe

Meble młodzieżowe

Przychodzi taki moment, kiedy dziecko zaczyna być nastolatkiem, a co za tym idzie zaczyna coraz mocniej wpływać na świat. Te zmiany zazwyczaj widać w sposobie ubierania się, jak również w wystroju pokoju. Nastolatek oczekuje mebli, które oddadzą jego indywidualne podejście do świata, nie będą dziecinne, ale także zbyt staroświeckie.

Białe meble lakierowane

Białe meble lakierowane

Niektórzy boją się białych mebli, mówią, że są chłodne, niepraktyczne i zupełnie nie pasują do mieszkania w bloku. Nic bardziej mylnego. Eleganckie a zarazem proste rozwiązania, jakie znajdziecie Państwo w sklepie Furnival.pl, pozwolą wybrać mebel idealny do salonu czy też sypialni. Mebel, który będzie funkcjonalny, a zarazem nowoczesny.

Meblościanki z podświetleniem LED

Meblościanki z podświetleniem LED

Większość z nas pamięta jeszcze segmenty z czasów PRL-u. Wszystkie podobne do siebie, ale miały jedną zaletę - były. Na szczęście i moda, i gusty się zmieniają, a w niekończącej się ofercie meblościanek każdy może wybrać coś dla siebie.

Białe komody do salonu – wystrój w eleganckim, uniwersalnym stylu

Białe komody do salonu – wystrój w eleganckim, uniwersalnym stylu

Zmiany w życiu są dobre. Czasami każdego z nas nachodzi potrzeba odmiany swojej przestrzeni życiowej, zrobienia czegoś na nowo, metamorfozy otoczenia. Dla niektórych może być to jedynie dodanie jakiegoś niewielkiego elementu, ot zwyczajnego gadżetu, inni czują potrzebę całkowitego przemeblowania mieszkania i zmiany stylizacji.

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.