transferuj

Artykuły

Komody grafitowe

Komody grafitowe

Pomimo popularności białych mebli, które idealnie wpisują się w minimalistyczną stylistykę, niezwykle często wybierane stają się komody grafitowe w salonie oraz inne meble, które pozwalają stworzyć interesującą stylizację w pokoju dziennym. Ten trend wynika przede wszystkim z inspiracji skandynawskimi aranżacjami, które stawiają na prostotę, funkcjonalność, ale również na nieszablonowy design.

Meblościanki z szafą

Meblościanki z szafą

Nowoczesne meblościanki pojawiają się zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i w wielkich domach. Przede wszystkim przykuwają uwagę ciekawym designem, który stawia na proste bryły, kolory oraz wzory. Poza tym meblościanki do salonu czy też pokoju gościnnego muszą być funkcjonalne i pomieścić te wszystkie rzeczy, które chcemy schować oraz w pomysłowy wyeksponować te, które chcemy pokazać.  Ponadto meblościanki do sypialni, salonu czy też pokoju nastolatka można również uzupełnić o szafę z tej samej serii, a tym samym stworzyć zestaw, który zapewni dużą przestrzeń do przechowywania.

Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki czerpią z najlepszych wzorców i starają się wykorzystać przestrzeń w jak największym zakresie. Świetnie wpisują się w trendy minimalistyczne i są przy tym niezwykle funkcjonalne – stanowią miejsce dla wielu rzeczy niezbędnych w salonie i pokoju dziennym, a także posiadają funkcjonalne szafki RTV, które pozwolą przechowywać i uporządkować sprzęt multimedialny.

Nowoczesne meble pokojowe

Nowoczesne meble pokojowe

Urządzanie przestrzeni salonu czy też pokoju gościnnego lub młodzieżowego to częste dylematy. Meble pokojowe, które nie tylko będą atrakcyjne wizualnie, ale również zapewniają odpowiednio dużo miejsca do przechowywania to strzał w dziesiątkę. Ergonomiczne zagospodarowanie miejsca w dużym stopniu jest zależne od potrzeb gospodarzy. I dlatego właśnie chętnie sięgamy po funkcjonalne meblościanki czy też meble systemowe. Warto przy tym zauważyć, że w niczym nie przypominają już ciężkich zestawów z poprzedniej epoki, a możliwości samodzielnego kreowania i doboru elementów sprawia, że zyskujemy niezwykle oryginalną przestrzeń skrojona na miarę wielkości pokoju oraz potrzeb domowników. Jakby na to nie patrzeć doskonałej jakości komody czy szafki z witrynami rewelacyjnie wpisują się w nowoczesne trendy, a ich różnorodność pozwoli każdemu z proponowanych mebli pokojowych znaleźć idealne propozycje.

Czarne komody

Czarne komody

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie komody są jednymi z ulubionych mebli Polaków. Coraz więcej osób aranżuje swój salon czy też sypialnię, wykorzystując tylko niższe lub wyższe propozycje. Taki układ komód z szufladami w ciekawy sposób powiększa optycznie przestrzeń i pozwala zagospodarować miejsce na ścianie na przykład na telewizor lub też coraz modniejsze ekrany. Chcąc stworzyć nieszablonowe i eleganckie wnętrze z charakterem coraz chętniej sięgamy więc po czarne komody do salonu. To wyjątkowe propozycje, które zazwyczaj wykończone są wysokim połyskiem lub niezwykle atrakcyjnymi frezami.

Nowoczesne stoły i krzesła do salonu

Nowoczesne stoły i krzesła do salonu

Minimalistyczne aranżacje wnętrz w pewien sposób wykorzystują modę na biały kolor, inspirację skandynawskim stylem, łączenia kolorów i materiałów oraz funkcjonalność przestrzeni. Często we wnętrzach, które łączą kuchnię, salon i jadalnię, nowoczesne stoły i krzesła stają się bardzo ważnym elementem wystroju. Poza tą estetyczną funkcją przestrzeń posiłków, gier, rozmów i zabaw rewelacyjnie wpisuje się w styl życia polskich rodzin. Nowoczesne stoły pozwalają prostymi formami oraz łączeniem bieli z drewnem wprowadzić do salonu i jadalni lekkość, minimalizm oraz szlachetność. By zestawy były estetyczne, konsekwentne i wygodne należy dobrać do nich odpowiednie krzesła do salonu, które coraz częściej zaskakują używaniem tworzyw sztucznych w najmodniejszych kolorach oraz wykorzystaniem na przykład wygodnej kubełkowej formy.

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.