transferuj

Artykuły

Czarne meble do pokoju młodzieżowego

Czarne meble do pokoju młodzieżowego

Meblowanie pokoju młodzieżowego to odpowiadanie na zmieniające się w trybie ekspresowym gusty nastolatka, na trendy oraz oczywiście na potrzeby. Te również zmieniają się wraz z wiekiem i niewątpliwie wynikają ze sposobu spędzania czasu wolnego oraz oczywiście z obowiązku nauki, która zajmuje wiele godzin. W pokoju nastolatka musi znaleźć się więc łóżko, biurko z krzesłem, meblościanka lub też pojedyncze elementy. W szeregu kolorowych propozycji oraz tych minimalistycznych niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszą się czarne meble.

Jak urządzić mały salon?

Jak urządzić mały salon?

Niewielki salon jest cechą charakterystyczną większości mieszkań w Polsce niezależnie od tego, czy znajdują się one w zabytkowych kamienicach, w blokach z wielkiej płyty, czy też w nowoczesnym budownictwie. Oszczędność przestrzeni od wieków nam towarzyszy, a do aspektów logistycznych dochodzą również te ekonomiczne. Małe i średnie mieszkania są w zasięgu finansowym Polaków i dlatego właśnie najczęściej urządzamy się właśnie tak. Niezmiennie jednak nawet niewielki salon pełni reprezentacyjną funkcję i bez problemu można go nieszablonowo urządzić, biorąc pod uwagę aspekty praktyczne, estetyczne i finansowe wybierając odpowiednie meble do niewielkiego salonu.

Meblościanka z wykończeniem drewna

Meblościanka z wykończeniem drewna

Drewniane wykończenie mebli i nowoczesnych meblościanek nie wychodzi z mody. Jest ponadczasowe i pozwala stworzyć ciepły i przytulny klimat niezależnie od tego, czy urządzamy wnętrza w nowoczesnym czy też w bardziej klasycznym stylu. Coraz częściej zamiast drogiego i rzadkiego litego drewna w wykończeniu mebli stosuje się różnego rodzaju materiały, które przypominają wyglądem szlachetny materiał. Są trwałe, estetyczne i przede wszystkim idealnie podkreślają wybraną stylistykę. Dekory w kolorach drewna bardzo często odwzorowują nie tylko jego barwy i wzór, ale również fakturę, regularność usłojenia czy też sęków. W efekcie w salonie, jadalni czy sypialni oraz w biurze i wszędzie, gdzie mamy taką potrzebę, możemy cieszyć się meblami imitującymi rodzime i egzotyczne gatunki. Co więcej, taki kolor świetnie współgra z innymi modnymi barwami takimi jak biel, czerń czy grafit niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na matowe wykończenie, czy też to z wysokim połyskiem.

Nowoczesne meble do salonu - Galeria

Nowoczesne meble do salonu - Galeria

Nowoczesne meble w salonie to lekkie i funkcjonalne propozycje, które doskonale komponują się z innymi elementami wyposażenia wnętrz. Oszczędna prostota oraz wykorzystanie najlepszej jakości materiałów sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i stanowi doskonałe miejsce do przechowywania, ekspozycji oraz organizacji centrum multimedialnego.

Mała meblościanka

Mała meblościanka

Mówią, małe jest piękne i mają wiele racji. Minimalizm jest jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich kilku lat i nie kończy się tylko i wyłącznie na sposobie urządzania wnętrz. To filozofia, która dość mocno odciska piętno na tym, jak żyjemy i ile dóbr gromadzimy. Dlatego właśnie coraz częściej dokonujemy świadomych wyborów i staramy się nie „zagracać” przestrzeni, w jakiej funkcjonujemy, bo właśnie to pozwala wziąć głębszy oddech, nawet wówczas gdy mamy niewielkie mieszkanie.

Kolory mebli

Kolory mebli

Gdy zastanawiamy się nad tym, jaki kolor powinny mieć meble w salonie, sypialni czy salonie nastolatka, to patrzymy zdecydowanie szerzej. Z jednej strony moda podpowiada pewnego rodzaju rozwiązania, ale niektóre trendy tak, jak szybko się pojawiają, tak szybko mijają, a meblościanka nie jest przecież na jeden sezon. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, ilość światła, jakie naturalnie do wnętrza wpada oraz kolorystykę ścian czy innych mebli oraz dodatków. Salon jest oczywiście reprezentatywną przestrzenią. Wymaga pewnej konsekwencji, a z drugiej strony, gdy jest to wnętrze, które łączy funkcje pokoju dziennego, jadalni i kuchni, to te wszystkie aspekty musimy wziąć pod uwagę. Poza tym oczywiście kolory, faktury i wykończenie muszą się wpisywać w nasz gust, bo to my w danym miejscu musimy się czuć dobrze, a komody oraz meblościanki muszą się wpisywać w nasze potrzeby. Dlatego niezwykle istotne jest to, by bardzo dokładnie przemyśleć to, jaki efekt chce się uzyskać.

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.