transferuj

Artykuły

Nowe Meble – MADISON i MODICA

Nowe Meble – MADISON i MODICA

Eleganckie meblościanki świetnie wyglądają w stylowych i nowoczesnych salonach. Poza minimalistycznym białymi meblami świetnie radzą sobie designerskie czarne zestawienia, które zachwycają ciekawymi kształtami, wykorzystaniem światła LED oraz świetną ergonomią. Czarne meblościanki z połyskiem to wyjątkowo szlachetne meble, które przyciągają spojrzenia, świetnie komponują się z nowoczesnymi zestawami wypoczynkowymi oraz szlachetnymi dodatkami.

Meble w Elblągu

Meble w Elblągu

Miasto Elbląg już od wielu lat określa się mianem zagłębia meblarskiego. Związane jest to niewątpliwie z polityką gospodarczą i eksportem mebli za granicę. Pomimo różnych etapów transformacji ustrojowej i upadku wielu firm na rynku elbląskim pozostało ich całkiem sporo.

Meblościanka z szafką RTV

Meblościanka z szafką RTV

Meble pokojowe od kilkunastu lat przestały przypominać zagraconą ścianę, w której przechowywane są wszystkie ważne rzeczy, a komplet kryształów robi za wątpliwej urody dekorację witryny. Nowoczesne meblościanki łączą w sobie proste formy, doskonałe wykończenie, ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni i co najważniejsze są dostosowane do stylu życia współczesnego człowieka. A ten styl w dużej mierze wyznacza rozwój technologii i tworzenie w salonach prawdziwych centrów multimedialnych. Takim zadaniom mogą sprostać meble wykonane z najlepszych materiałów, zaprojektowane przez projektantów, którzy znają potrzeby naszych odbiorców.

Białe komody

Białe komody

Wielu ludzi uważa, że komoda jest najbardziej praktycznym meblem w domu. Nie dość, że pomieści dużą ilość rzeczy w szafkach i szufladach, to jeszcze można nią, czy też zestawem komód, aranżować całą przestrzeń pokoju. Komoda jest niezastąpionym meblem zarówno w salonie, jak i w pokoju młodzieżowym, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebujemy sensownej przestrzeni do przechowywania.

Czarne meblościanki z połyskiem

Czarne meblościanki z połyskiem

Nowoczesne, niemalże futurystyczne meble dzielnie idą krok w krok z bardziej tradycyjnymi meblościankami. W dążeniu za tym, by wnętrze odzwierciedlało charakter właścicieli, firmy meblarskie coraz bardziej indywidualizują swoje kolekcje. Czarne meblościanki to pomysł dla ludzi nowoczesnych, nieszablonowych, a tym samym niebojących się ryzyka. Takie meble doskonale będą sprawdzać się w większych przestrzeniach, otwartych salonach, ponieważ czerń jest kolorem wymagającym przestrzeni.

Meblościanki do salonu

Meblościanki do salonu

Choć kojarzą się z czasami, które słusznie minęły, meblościanki wracają do łask. Pewnie dlatego, że w naszych minimalistycznych i czasem niewielkich mieszkaniach doskonale wpisują się w klimat wnętrz. Meblościanki przestały być miejscem do upychania wszystkich rzeczy, a stały się ozdobą salonów. Doskonale dostosowane do zmieniającej się mody mają miejsce na przechowywane sprzętu RTV, podświetlane półki, atrakcyjne fronty i prostą budowę. To wszystko po to, by wpisać się w oczekiwania współczesnego człowieka, który w meblach ceni ergonomię, minimalizm i nowoczesny design.

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.