transferuj

Artykuły

Czarne meble do salonu

Czarne meble do salonu

Urządzanie salonu to w pewien sposób gonitwa między trendami, upodobaniami a także funkcjonalnością. Stąd też co kilka lat wraca moda na konkretne kolory lub fasony, a pewnego rodzaju ponadczasowe rozwiązania dzięki dodatkom w prosty sposób można modyfikować. Inwestycja w czarne meble do salonu to postawienie przede wszystkim na elegancję oraz oryginalność. Ten trend sprawia, że meble systemowe pozwalają zagospodarować nawet niewielką i nieustawną przestrzeń odpowiednimi szafkami, komodami i półkami. Dzięki temu jesteśmy w stanie stylowo urządzić pokój dzienny dokładnie tak, jak tego potrzebujemy. Meble czarne od zawsze były synonimem luksusu, a nowoczesne projekty, najwyższej klasy materiały i oświetlenie nadają wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Popularne meblościanki w salonie to wysmakowane i praktyczne propozycje, które zapewnią miejsce do przechowywania, ekspozycji, a poza tym stworzą wyjątkową strefę multimediów. Ten trend zauważalny jest również wśród nastolatków i coraz częściej czarne meble młodzieżowe stają się głównymi bohaterami ich przestrzeni.

Nowe Meble – MADISON i MODICA

Nowe Meble – MADISON i MODICA

Eleganckie meblościanki świetnie wyglądają w stylowych i nowoczesnych salonach. Poza minimalistycznym białymi meblami świetnie radzą sobie designerskie czarne zestawienia, które zachwycają ciekawymi kształtami, wykorzystaniem światła LED oraz świetną ergonomią. Czarne meblościanki z połyskiem to wyjątkowo szlachetne meble, które przyciągają spojrzenia, świetnie komponują się z nowoczesnymi zestawami wypoczynkowymi oraz szlachetnymi dodatkami.

Meble w Elblągu

Meble w Elblągu

Miasto Elbląg już od wielu lat określa się mianem zagłębia meblarskiego. Związane jest to niewątpliwie z polityką gospodarczą i eksportem mebli za granicę. Pomimo różnych etapów transformacji ustrojowej i upadku wielu firm na rynku elbląskim pozostało ich całkiem sporo.

Meblościanka z szafką RTV

Meblościanka z szafką RTV

Meble pokojowe od kilkunastu lat przestały przypominać zagraconą ścianę, w której przechowywane są wszystkie ważne rzeczy, a komplet kryształów robi za wątpliwej urody dekorację witryny. Nowoczesne meblościanki łączą w sobie proste formy, doskonałe wykończenie, ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni i co najważniejsze są dostosowane do stylu życia współczesnego człowieka. A ten styl w dużej mierze wyznacza rozwój technologii i tworzenie w salonach prawdziwych centrów multimedialnych. Takim zadaniom mogą sprostać meble wykonane z najlepszych materiałów, zaprojektowane przez projektantów, którzy znają potrzeby naszych odbiorców.

Białe komody

Białe komody

Wielu ludzi uważa, że komoda jest najbardziej praktycznym meblem w domu. Nie dość, że pomieści dużą ilość rzeczy w szafkach i szufladach, to jeszcze można nią, czy też zestawem komód, aranżować całą przestrzeń pokoju. Komoda jest niezastąpionym meblem zarówno w salonie, jak i w pokoju młodzieżowym, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebujemy sensownej przestrzeni do przechowywania.

Czarne meblościanki z połyskiem

Czarne meblościanki z połyskiem

Nowoczesne, niemalże futurystyczne meble dzielnie idą krok w krok z bardziej tradycyjnymi meblościankami. W dążeniu za tym, by wnętrze odzwierciedlało charakter właścicieli, firmy meblarskie coraz bardziej indywidualizują swoje kolekcje. Czarne meblościanki to pomysł dla ludzi nowoczesnych, nieszablonowych, a tym samym niebojących się ryzyka. Takie meble doskonale będą sprawdzać się w większych przestrzeniach, otwartych salonach, ponieważ czerń jest kolorem wymagającym przestrzeni.

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.