transferuj

Artykuły

Meblościanki z komodą

Meblościanki z komodą

Nowoczesne aranżacje wnętrz to proste i funkcjonalne rozwiązania. Dlatego właśnie taką popularnością cieszą się meblościanki, które w ciekawy sposób zabudowują przestrzeń, ale jej nie ograniczają. Z założenia minimalistyczne zestawy można łączyć w dowolny sposób, a ich modułowość sprawia, że za każdym razem komplet będzie prezentował się inaczej. W ten sposób nowoczesne meblościanki zerwały z pewnym schematem poprawniej epoki. Systemy mogą być oryginalne, dzięki pojemnym szafkom i komodom można pomieścić w nich wszystko, czego potrzebujemy i przede wszystkim doskonale pasują do naszego trybu życia.

Meblościanki - ceny

Meblościanki - ceny

Za co kochamy meblościanki z oferty Furnival.pl? Za funkcjonalność, świetny wygląd i atrakcyjne ceny. Nowoczesne zestawy tylko z nazwy przypominają swoje pierwowzory z czasów poprzedniego systemu i doskonale wpisują się w stylistykę minimalistyczną, skandynawską a czasem nawet futurystyczną. Te inspiracje widać w bryłach, wykończeniu i połączeniu różnych materiałów. Z drugiej strony nie brakuje świateł LED, frontów w wysokim połysku oraz designerskich dodatków. Poza tym gotowe meblościanki do salonu to również bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Komody grafitowe

Komody grafitowe

Pomimo popularności białych mebli, które idealnie wpisują się w minimalistyczną stylistykę, niezwykle często wybierane stają się komody grafitowe w salonie oraz inne meble, które pozwalają stworzyć interesującą stylizację w pokoju dziennym. Ten trend wynika przede wszystkim z inspiracji skandynawskimi aranżacjami, które stawiają na prostotę, funkcjonalność, ale również na nieszablonowy design.

Meblościanki z szafą

Meblościanki z szafą

Nowoczesne meblościanki pojawiają się zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i w wielkich domach. Przede wszystkim przykuwają uwagę ciekawym designem, który stawia na proste bryły, kolory oraz wzory. Poza tym meblościanki do salonu czy też pokoju gościnnego muszą być funkcjonalne i pomieścić te wszystkie rzeczy, które chcemy schować oraz w pomysłowy wyeksponować te, które chcemy pokazać.  Ponadto meblościanki do sypialni, salonu czy też pokoju nastolatka można również uzupełnić o szafę z tej samej serii, a tym samym stworzyć zestaw, który zapewni dużą przestrzeń do przechowywania.

Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki czerpią z najlepszych wzorców i starają się wykorzystać przestrzeń w jak największym zakresie. Świetnie wpisują się w trendy minimalistyczne i są przy tym niezwykle funkcjonalne – stanowią miejsce dla wielu rzeczy niezbędnych w salonie i pokoju dziennym, a także posiadają funkcjonalne szafki RTV, które pozwolą przechowywać i uporządkować sprzęt multimedialny.

Nowoczesne meble pokojowe

Nowoczesne meble pokojowe

Urządzanie przestrzeni salonu czy też pokoju gościnnego lub młodzieżowego to częste dylematy. Meble pokojowe, które nie tylko będą atrakcyjne wizualnie, ale również zapewniają odpowiednio dużo miejsca do przechowywania to strzał w dziesiątkę. Ergonomiczne zagospodarowanie miejsca w dużym stopniu jest zależne od potrzeb gospodarzy. I dlatego właśnie chętnie sięgamy po funkcjonalne meblościanki czy też meble systemowe. Warto przy tym zauważyć, że w niczym nie przypominają już ciężkich zestawów z poprzedniej epoki, a możliwości samodzielnego kreowania i doboru elementów sprawia, że zyskujemy niezwykle oryginalną przestrzeń skrojona na miarę wielkości pokoju oraz potrzeb domowników. Jakby na to nie patrzeć doskonałej jakości komody czy szafki z witrynami rewelacyjnie wpisują się w nowoczesne trendy, a ich różnorodność pozwoli każdemu z proponowanych mebli pokojowych znaleźć idealne propozycje.

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.