transferuj

Artykuły

Komody grafitowe

Komody grafitowe

Pomimo popularności białych mebli, które idealnie wpisują się w minimalistyczną stylistykę, niezwykle często wybierane stają się komody grafitowe w salonie oraz inne meble, które pozwalają stworzyć interesującą stylizację w pokoju dziennym. Ten trend wynika przede wszystkim z inspiracji skandynawskimi aranżacjami, które stawiają na prostotę, funkcjonalność, ale również na nieszablonowy design.

Meblościanki z szafą

Meblościanki z szafą

Nowoczesne meblościanki pojawiają się zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i w wielkich domach. Przede wszystkim przykuwają uwagę ciekawym designem, który stawia na proste bryły, kolory oraz wzory. Poza tym meblościanki do salonu czy też pokoju gościnnego muszą być funkcjonalne i pomieścić te wszystkie rzeczy, które chcemy schować oraz w pomysłowy wyeksponować te, które chcemy pokazać.  Ponadto meblościanki do sypialni, salonu czy też pokoju nastolatka można również uzupełnić o szafę z tej samej serii, a tym samym stworzyć zestaw, który zapewni dużą przestrzeń do przechowywania.

Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki czerpią z najlepszych wzorców i starają się wykorzystać przestrzeń w jak największym zakresie. Świetnie wpisują się w trendy minimalistyczne i są przy tym niezwykle funkcjonalne – stanowią miejsce dla wielu rzeczy niezbędnych w salonie i pokoju dziennym, a także posiadają funkcjonalne szafki RTV, które pozwolą przechowywać i uporządkować sprzęt multimedialny.

Nowoczesne meble pokojowe

Nowoczesne meble pokojowe

Urządzanie przestrzeni salonu czy też pokoju gościnnego lub młodzieżowego to częste dylematy i wybieranie mebli pokojowych, które nie tylko są atrakcyjne wizualnie, ale również zapewniają odpowiednio dużo miejsca do przechowywania. To hasło ergonomicznego zagospodarowania miejsca w dużym stopniu jest zależne od potrzeb gospodarzy. I dlatego właśnie chętnie sięgamy po funkcjonalne meblościanki czy też meble systemowe. Warto przy tym zauważyć, że w niczym nie przypominają już ciężkich zestawów z poprzedniej epoki, a możliwości samodzielnego kreowania i doboru elementów sprawia, że zyskujemy niezwykle oryginalną przestrzeń skrojona na miarę wielkości pokoju oraz potrzeb domowników. Jakby na to nie patrzeć doskonałej jakości komody czy szafki z witrynami rewelacyjnie wpisują się w nowoczesne trendy, a ich różnorodność pozwoli każdemu z proponowanych mebli systemowych znaleźć idealne propozycje.

Czarne komody

Czarne komody

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie komody są jednymi z ulubionych mebli Polaków. Coraz więcej osób aranżuje swój salon czy też sypialnię, wykorzystując tylko niższe lub wyższe propozycje. Taki układ komód z szufladami w ciekawy sposób powiększa optycznie przestrzeń i pozwala zagospodarować miejsce na ścianie na przykład na telewizor lub też coraz modniejsze ekrany. Chcąc stworzyć nieszablonowe i eleganckie wnętrze z charakterem coraz chętniej sięgamy więc po czarne komody do salonu. To wyjątkowe propozycje, które zazwyczaj wykończone są wysokim połyskiem lub niezwykle atrakcyjnymi frezami.

Nowoczesne stoły i krzesła do salonu

Nowoczesne stoły i krzesła do salonu

Minimalistyczne aranżacje wnętrz w pewien sposób wykorzystują modę na biały kolor, inspirację skandynawskim stylem, łączenia kolorów i materiałów oraz funkcjonalność przestrzeni. Często we wnętrzach, które łączą kuchnię, salon i jadalnię, nowoczesne stoły i krzesła stają się bardzo ważnym elementem wystroju. Poza tą estetyczną funkcją przestrzeń posiłków, gier, rozmów i zabaw rewelacyjnie wpisuje się w styl życia polskich rodzin. Nowoczesne stoły pozwalają prostymi formami oraz łączeniem bieli z drewnem wprowadzić do salonu i jadalni lekkość, minimalizm oraz szlachetność. By zestawy były estetyczne, konsekwentne i wygodne należy dobrać do nich odpowiednie krzesła do salonu, które coraz częściej zaskakują używaniem tworzyw sztucznych w najmodniejszych kolorach oraz wykorzystaniem na przykład wygodnej kubełkowej formy.

NIE CZEKASZ NA MEBLE, TO MEBLE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Błyskawicznie wysyłamy do Państwa zakupione meble wprost z naszego magazynu.